false

Попередні та теперішня фінансові кризи показали, що в таких умовах люди намагаються вкласти заощадження в щось цінне, і найчастіше вони вибирають саме нерухомість. У такі часи відзначається зростання попиту на невеликі квартири в недорогих сегментах.

Будівельна група «Парк», компанія з хорошою репутацією, відома приємними цінами при порівняно адекватному якості, успішно будує і заселяє житлові комплекси в Києві в умовах карантину та кризи.

У той час, як будівельники активно будують, менеджери відділу продажів консультують клієнтів телефоном, проводять дистанційні консультації по Вайберу, розповідають про проекти та допомагають підібрати кращий варіант житла на правому та лівому березі столиці, показують шахматку квартир, планування, 3д візуалізації та інтер'єри.

Будівельна група «Парк», мабуть, є однією зі швидкозростаючих молодих девелоперських компаній в Україні. Будівельна група «Парк» – Лауреат премії «Український Будівельний Олімп» 2019 року, в номінації Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість і надійність.

Навесні 2020 року, в той час, коли пандемія і її наслідки чинили тиск на ринок і весь будівельний сегмент, Будівельна група «Парк» не зменшуючи темпів, вручила всім клієнтам раніше побудованих будинків ключі від квартири й документи на право власності. Сьогодні мешканці заселяються та облаштовуються.

false

ЖК «Вуд Парк» – це новий затишний клубний будинок, з видами на природу. Комфортне житло прямо посеред лісу. Комплекс спроектований в сучасному архітектурному стилі, гармонійно поєднується з навколишнім простором. Централізовані водопостачання, каналізація та підключення до міської електрики.

Недалеко від будинку знаходиться зупинка громадського транспорту, школа і церква. Поліклініка, дитячий сад, магазини. Піша доступність об'єктів необхідної соціальної інфраструктури. Атмосфера затишного передмістя, серед елітної заміської нерухомості, що дозволяє поєднати зручності мегаполісу і переваги заміського життя.

Важливим фактором при виборі нерухомості є хороша екологія і наявність зеленої зони в безпосередній близькості від будинку. Далеко не всі житлові комплекси можуть похвалитися розташуванням в оточенні великого зеленого масиву. ЖК «Wood Парк» знаходиться на околиці справжнього лісу, що створює відчуття життя – не в багатолюдній активної столиці, а на курорті. Комплекс розташований на мальовничій галявині в одному з найбільш екологічно чистих місць столиці.

Зелені насадження дозволяють нівелювати вплив міського середовища. Життя в лісі, і водночас у місті, й поряд з метро. Київська прописка – на узліссі. Можна вийти з дому і збирати гриби. І проводити більше часу на свіжому повітрі.

false

Про забудовника:

Будівельна група «Парк» - Лауреат премії «Український Будівельний Олімп» в номінації Європейський рівень будівництва: вишукана архітектура, якість і надійність.

Щорічно професійною престижною премією нагороджуються будівельні компанії, які успішно працюють на ринку, і об'єкти, що відрізняються унікальним проектом, архітектурою, інноваційністю або якістю. Будівельна група «Парк» оцінена наступними авторитетними спілками та організаціями: Союз фахівців з нерухомого майна, Союз малих середніх і приватизованих підприємств, Асоціація фахівців з нерухомості України.

З 2018 року Будівельна група Парк перейшла на будівництво житлових комплексів комфорт-класу. Це означає тільки високу якість матеріалів. Тому для партнерства і закупівель компанія вибирає кращих виробників і постачальників. Бетон від Ковальської, метал Криворіжсталі й т.д., повідомляє прес-служба Будівельної групи «Парк» www.kiev-park.com

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram