false

Прес-служба політичної партії місцевого самоврядування повідомляє:

У зв'язку з поширенням у деяких ЗМІ інформації дискредитуючого характеру щодо голови ради партії Кондрашова Олександра Миколайовича, офіційно заявляємо:

31.03.2020 р. партієць повернувся до України з чергового відрядження з метою підготовки партії до участі у місцевих виборах. Наразі займається поточною партійною діяльністю.

У розшуку не перебуває, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався.

Також звертаємося до колег зі ЗМІ з проханням перевіряти інформацію про діяльність партії за допомогою прес-центру та інших інформаційних каналів організації. Ми залишаємо за собою право у разі необхідності звернення до суду.

Висловлюємо щиру надію, що осіння виборча кампанія 2020 буде змаганням ідей та програм лідерів громадської думки місцевих громад.

Кондрашов Олександр Миколайович (нар. 12 серпня 1974, Київ) - політик, державний і громадський діяч, голова Ради політичної партії місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління, доцент, заслужений економіст України, державний радник податкової та митної справи III рангу.

2013 - 16 березня 2014 - начальник ГУ Міндоходів в АР Крим, тобто керував установою під час окупації півострова. Однак у Міндоходів АР Крим під час початку окупації під його керівництвом до останнього тримали на верхівці будівлі український прапор.

Одружений, має трьох дітей.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram