Цього року телеканал "1 + 1" святкує масштабний ювілей - 25 років в ефірі / фото прес-служба 1 + 1

Цього року телеканал «1+1» святкує масштабний ювілей - 25 років в ефірі. За цей період на «1+1» було створено багато грандіозних телепроектів і рейтингових серіалів. До 25-річного ювілею зірки і топ-продюсери каналу стали головними героями свіжого випуску журналу «Теленеделя», у якому розкрили таємниці закулісся популярних телепроектів.

Обкладинку прикрасили провідні Юрій Горбунов, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Людмила Барбір і Лідія Таран / фото прес-служба 1 + 1

Обкладинку прикрасили ведучі Юрій Горбунов, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Людмила Барбір і Лідія Таран. А в ексклюзивному інтерв'ю про секрети телекухні розповіла директор департаменту ранкового мовлення «1+1 media» Юлія Жмакіна, керівник департаменту Big Entertainment Shows Володимир Завадюк і головний продюсер серіалів та фільмів на «1+1» Олена Єремєєва.

Генеральний директор «1+1 media» Ярослав Пахольчук називає команду «1+1» - симбіозом людей, ідей і їх втілення в життя.

«У нас дуже крута команда, яка відрізняється волелюбністю, широтою світогляду, сміливістю до експериментів і легкістю їх реалізації. Ми не просто інформуємо, ми і розважає глядачів, за що вони з вдячністю повертаються щодня до нас. Сьогодні у групи є сильні позиції, і задача каналу на найближчий час - стати беззаперечним лідером телеперегляду», - коментує Ярослав Пахольчук.

Один з найвідоміших проектів телеканалу - "Сніданок з 1 + 1", під який прокидається вся країна / фото прес-служба 1 + 1

Один з найвідоміших проектів телеканалу – «Сніданок з 1+1», разом з яким прокидається вся країна. Згідно телерейтингам, сьогодні це найпопулярніше ранкове шоу на українському телебаченні. Розповідаючи про закулісся «Сніданку з 1+1», Юлія Жмакіна зазначила, що над його створенням працює команда з 60 чоловік, яку через теплу і злагоджену роботу часто називають серіалом "Друзі". А неординарна четвірка ведучих ранкового шоу дуже імпонує глядачам.

«Зараз у нас дуже цікавий квартет ведучих. Всі абсолютно різні, але разом складають хороший ансамбль. Більш традиційна пара - Руслан Сенічкін та Людмила Барбір. За довгі роки роботи в програмі вони стали символом проекту і улюбленцями публіки. Найбільше відкриття для всього телевізійного ринку - пара Єгора Гордєєва і Нелі Шовкопляс. Ніхто довго не міг зрозуміти, як це можливо. Єгор - ботан, інтелектуал, Неля - неймовірно душевна і добра. Вона втілення образу Попелюшки на українському телебаченні: прийшла працювати на шоу фактично без досвіду», - зазначила Юлія Жмакіна.

Сам Руслан Сенічкін поділився: під час ефірів за 10 років роботи з ним часто траплялися різні курйози. А Людмила Барбір розповіла, що заради роботи в ранковому шоу їй довелося звикати до ранніх підйомів в 4 ранку.

«Я дуже занурений в роботу. Траплялося, навіть у вихідні міг прокинутися о п'ятій ранку, вибігти з будинку, сісти за кермо і поїхати на канал. Там здивований охоронець мені повідомляв, що сьогодні субота і виходити в ефір не потрібно. Уявіть собі, я тоді навіть засмучувався», - поділився Руслан Сенічкін.

Учасники шоу "Голос" / фото прес-служба 1 + 1

Керівник департаменту Big Entertainment Shows Володимир Завадюк поділився закулісними деталями наймасштабніших прямоефірних шоу – «Голос країни» і «Танці з зірками», які відкривають світу таланти, запалюють нові зірки, дарують глядачеві яскраві емоції.

Володимир Завадюк поділився закулісними деталями наймасштабніших прямоефірних шоу / фото прес-служба 1 + 1

«Для мене вся сіль прямого ефіру якраз в тому, що все максимально швидко і по-справжньому - навіть якщо пішло не за планом. За багато років роботи у нас було чимало курйозних випадків. З найяскравіших - ведуча Оля Фреймут під час оголошення результатів четвертого сезону «Голосу країни» подавилася метафаном, а у Святослава Вакарчука якось вимкнувся підказувач під час виконання пісні. У минулому році на «Танцях» зависла вся станція прямого ефіру, і ведучому балкону Ігорю Ласточкіну разом з Юрієм Горбуновим довелося заповнювати паузу довжиною чотири хвилини», - зазначив Володимир Завадюк в інтерв'ю.

Pа лаштунками проекту "Голос. Діти "на" 1 + 1 "почалася романтична історія Юрія Горбунова і Катерини Осадчої / фото прес-служба 1 + 1

Саме за лаштунками проекту «Голос. Діти» на «1+1»  почалася романтична історія однієї з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу - Юрія Горбунова і Катерини Осадчої. Як зазначила Катерина під час інтерв'ю, робота на одному каналі і на одних проектах тільки допомагає зміцнювати їхні стосунки:

«У нас тільки два спільних проекти - «Голос країни» та «Голос. Діти». Ми один від одного не втомлюємося. Навпаки, працювати разом - свято і привід побути один з одним. В основному ж багато працюємо окремо: Юра продюсує кіно, знімається в серіалах, у нього є інші проекти. Хоча нам дуже комфортно вдвох на знімальному майданчику. Чим більше часу проводимо разом, тим міцніші наші відносини».

Лідія Таран описала, що входить в обов'язки ведучої ТСН під час підготовки до новинного ефіру / фото прес-служба 1 + 1

А Лідія Таран описала, що входить в обов'язки ведучої ТСН під час підготовки до новинного ефіру:

«Робота в прямому ефірі - це тільки вершина айсберга, яку бачить глядач. Насправді ведучі дуже серйозно до нього готуються. Я приходжу на канал і читаю новини, щоб бути в курсі того, що сталося за день; вивчаю теми, на які мені потрібно писати анонси; розмовляю з журналістами, якщо потрібна додаткова інформація; обговорюю все з випусковим редактором; начитую анонси; дивлюся структуру випуску. І тільки потім виходжу в прямий ефір».

Олена Єремєєва поділилася, що цієї осені канал порадує глядачів новими яскравими прем'єрами / фото прес-служба 1 + 1

Глядачі «1+1» люблять дивитися серіали. Тому канал зробив власне серіальне виробництво одним з пріоритетів. І з кожним роком нарощує кількість продукції, приділяючи багато уваги її розмаїттю та якості. Головний продюсер серіалів і фільмів на «1+1» Олена Єремєєва поділилася, що цієї осені канал порадує глядачів новими яскравими прем'єрами - продовженням культового серіалу «Великі Вуйки. Вдома краще», сімейної комедії «СидОренки - СидорЕнки». Крім того, на екрани вийде новий проект - комедія «Рідня». Також вона розповіла, який серіал або фільм вважає найбільш успішним за останні роки на «1+1».

«Наше досягнення - те, що вдається знімати сучасні українські серіали, про які потім говорять на кухні, в маршрутці, переповідають друзям. Одним подобається екранізація прекрасного твору Володимира Лиса «Століття Якова», а іншим - феєрична комедія з Дзідзьо «Відморожений». Прекрасні успішні проекти, але вони дуже різні, як і наші глядачі», - прокоментувала Олена Єремєєва.

Більше цікавих подробиць про команду телеканалу «1+1» і створення всіх найпопулярніших проектів читайте в свіжому випуску журналу «Теленеделя».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram