«Молодь, яка творить державу» - під такою назвою в Україні розпочала свою діяльність громадська організація, головною метою якої є захист прав та свобод молоді України,  дієва  допомога обдарованим дітям, сприяння здоровому способу життя, підвищення культурної свідомості молоді, тощо.

За словами однієї із засновниць, Голови громадської організації Юлії Гершун, «структура «Молодь, яка творить державу» покликана сприяти підвищенню рівня громадянської свідомості нових поколінь та впровадженню принципів демократії, подальшому формуванню громадянського суспільства в Україні». 

«Основним своїм завданням ми вбачаємо побудову системної роботи щодо забезпечення розвитку творчого потенціалу молоді України, організацію їхнього патріотичного й естетичного виховання. Ми прагнемо розробити та впровадити низку програм та проектів у культурній, соціальній, політичній та економічній сферах життя молодих людей», - підкреслила Юлія Гершун.

У ГО «Молодь, яка творить державу» планується плідна співпраця з державними інституціями, неурядовими організаціями, благодійними фондами та іншими структурами й приватними особами, які поділяють цінності та місію організації.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram