Вже з 15 лютого телеканал ПЛЮСПЛЮС пропонує глядачам насолоджуватися прем’єрами нових сезонів улюблених анімаційних серіалів та дізнаватися продовження пригод відомих героїв. Дивіться мультсеріали «Лео да Вінчі-2», «Рапунцель-2», «Мопси-приятелі-2» та «Качині історії-3» лютневими вечорами разом з ПЛЮСПЛЮС.

У другому сезоні анімаційного серіалу «Лео Да Вінчі» глядачі дізнаються, які пригоди очікують молодого Лео та його друзів Джоконду і Лоренцо, перебуваючи у винаходів. Персонаж Лео зацікавить усіх небайдужих до мистецтва та творчості. Вмикайте ПЛЮСПЛЮС 15 лютого, у понеділок, о 20:00 та поринайте у винахідницькі пригоди разом з Лео. 

«Рапунцель-2» – мельтсеріал про героїню Рапунцель з довгим волоссям та заплутаним і насиченим життям. Глядачам сподобається не тільки образ та характер героїні – відважної, дівочої за зовнішністю, а також її друзів Фліна-Райдера, Паскаля, Максимуса та багатьох інших. Що чекає на них у другому сезоні можна буде дізнатися з 26 лютого, щоп’ятниці, о 20:30 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС.

Продовження «Мопсики-приятелі» – це про домашніх улюбленців песиків Бінго і Роллі та їхню подружку-кішку Фирк. Коли господар Боб залишає їх вдома, починаються пригоди, адже герої дуже полюбляють культуру та традиції інших країн, що змушує їх мандрувати світом та досліджувати нові, вражаючі місця. Дивіться на ПЛЮСПЛЮС другий сезон мультсеріалу з 1 березня,понеділок, о 20:50.

«Качині історії-3» – знайомі багатьом глядачам заможний дядько Скрудж Макдак та його племінники. Скрудж – достатньо скупе каченя, але його племінники абсолютно на нього не схожі. Каченята-племінники – добрі, веселі та щирі. Серіал водночас комічний, пригодницький та розкриває цікавий конфлікт характерів головних героїв. ПЛЮСПЛЮС запрошує до третього сезону «Качиних історій» з 24 лютого, понеділок, о 21:15.

У лютому також повернувся добре відомий і завжди популярний мультсеріал «Фінеас і Ферб». Зведені брати Фінеас Флінн та Ферб Флетчер живуть у Денвілі та постійно займаються винаходами з порятунку світу. Їхня сестра Кендес прагне завадити їм, але кожного разу усі винаходи дивом зникають на очах їхньої мами, коли та нарешті звертає увагу. Дивіться пригоди винахідників разом з іншими не менш крутими героями серіалу щосуботи та неділі о 21:45 на ПЛЮСПЛЮС.

Дивіться телеканал ПЛЮСПЛЮС та підписуйтеся на сторінки каналу у соціальних мережах instagram і facebook. Дізнавайтеся останні новини про героїв, новинки у світі анімації та анонси найближчих прем’єр на ПЛЮСПЛЮС.  

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram