Образ створюють деталі. Стильні сережки, оригінальний браслет, яскравий елегантний кулон - запорука гармонійного і завершеного іміджу. Підвіски завжди привертають погляди оточуючих, підкреслюючи декольте. Сучасний ринок продукції ювелірних виробів пропонує широкий модельний ряд кулонів на будь-який смак. На відміну від інших видів прикрас, вибір яких залежить від розміру і форми, кулони відкривають більше можливостей. Головні критерії в цьому - індивідуальний смак і уподобання.

Фахівці магазину Укрзолото діляться секретами ідеального вибору. Для цього варто ознайомитися з різновидами прикрас, серед них:

  • декоративні кулони;
  • релігійні;
  • захисні;
  • функціональні.

Кожен тип несе певний символ і правила носіння. Декоративні моделі кулонів поєднуються з екстравагантним чином, де присутньо багато декору. У той час, як релігійні та захисні варіанти мають на увазі простоту і легкість в стилі.

Кулон, який використовується у вигляді прикраси

Багато дівчат надягають кулон, щоб привернути увагу протилежної статі і мати привабливий зовнішній вигляд. Він може бути маленьким і великим, у формі овалу, серця, краплі та ін. Пані можуть вибрати моделі у вигляді геометричних фігур і різних абстракцій. Трояндові кулони представлені об'ємом і асиметрією, великими габаритами і пишними формами.

Релігійні кулони

Така підвіска означає символ віри і виступає таким собі талісманом для свого господаря. В даному випадку декоративні елементи не мають такого важливого значення. Причому у кожної релігії свої кулони: у християн - ладанки, у мусульман - зображення півмісяця. Купити прикрасу з релігійною тематикою для кожного віруючого - свята справа. Для кулона, який символізує релігію, бажано підібрати простий ланцюжок без вставок і декорованих елементів.

Кулон-медальйон

Виріб виконується з різних сплавів, у формі кола або овалу, часто декорується дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. В основному такі кулони мають романтичний стиль, всередині нього зберігають фотографію або пам'ятну річ. Медальйон стане відмінним варіантом в якості подарунка, як чоловікові, так і жінці. Тільки ціна якісного виробу не для кожного буде доступна.

Захисний кулон - талісман

Представлений кулон захищає від привороту, вважається, що він приносить успіх своєму власникові. Талісман зазвичай виготовляється у формі ключика, конюшини або грошового дерева. Кращий вибір - наявність каменів кварцу і олександрита. Вони оберігають від агресії, знімають нервову напругу і стрес.

Експерти магазину Ukrzoloto радять орієнтуватися не тільки на зовнішній вигляд прикраси, але і якісні характеристики. Якість виробів безпосередньо відбивається на їх експлуатації.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram