З 4 по 11 травня в Дубаї відбувся глобальний саміт SPECIAL EVENT FOR RANK 5+ LEADERS, де в якості спеціального гостя виступив Андреас Тіссен - міжнародний мотиваційний тренер.

Зліт понад 400 фахівців з різних країн світу, проходив на території розкішних готелів Burj Khalifa Armani і Atlantis Ballroom. В рамках саміту пройшли панельні дискусії, доповіді топ-менеджерів, зустрічі зі старими друзями і нові знайомства, а також незабутній відпочинок на березі Перської затоки.

Одними з ключових і найбільш запальних подій у програмі саміту, були виступи Андреаса Тіссена. Під час яких він ділився ультра ефективними інструментами для командного та особистісного зростання. Особливий захват у учасників викликала, звичайно ж, атмосфера, яку він створює. На думку учасників програми, саме вона сприяла звільненню від внутрішніх обмежень і допомагала досягти великих результатів у різних сферах життя.

Так, один з учасників саміту зважився зробити довгоочікувану пропозицію вийти за нього заміж прямо посеред тренінгу! Це викликало величезні емоції у всіх присутніх! А інший учасник розповів, що за час роботи з Андреасом він зміг збільшити свій дохід в 10 разів, ставши мільйонером. Це також стало натхненням для присутніх. Адже успіх однієї людини - це потужний спосіб надихнути інших на звершення.

"Дії без мети - це шлях без результатів! Однак визначення своєї особистої місії і грамотна постановка завдань - це справжнє мистецтво! Такий підхід дозволяє фокусувати енергію, збільшувати результати, управляти змінами і отримувати від цього задоволення» - розповідає Андреас.

false

Яскраві емоції, запальна атмосфера, зміна звичної реальності, нові знання в простому викладі... Все це допомогло учасникам саміту по-новому задуматися про своє призначення і особисту місію.

«До мене часто звертаються з питаннями: як гідно впоратися з труднощами і максимально швидко збільшити продажі? Як використовувати приховані можливості криз, де взяти енергію для проактивних дій?

Відповідь одна: перемогти свої страхи перед минулим і перед майбутнім. Я навчаю тому, що невдачі і провали - це невід'ємна частина успіху. Без ваших помилок і досвіду неможливо вийти на більш серйозний рівень і досягнення нових цілей» - ділиться Андреас Тіссен.

false

Якщо ви хочете пройти глибинну трансформацію, опрацювати внутрішні блоки, оволодіти новими алгоритмами дій, тоді чекаємо вас на тренінгах та особистих коуч-сесіях Андреаса Тіссена. Більше інформації читайте тут: https://andreastissen.education

https://www.instagram.com/andreastissen_/

https://www.facebook.com/navigatorofsuccess

https://t.me/andreastissen_successnavigator

Довідка: Андреас Тіссен - провідний європейський тренер з мотивації та експерт з манер поведінки з досвідом понад 29 років, бізнес-тренер, Космополіт, успішний спортсмен (біг на довгі дистанції). Сьогодні він провів понад 1000 тренінгів, є автором і співавтор 5 книг на 3 мовах, продовжуючи змінювати життя людей на краще.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram