У класичному поданні місце для коштовностей — це гарна невелика скринька, в якій лежать кільця, ланцюжки, кулони та підвіски. Якщо їх багато, то від тісного сусідства нитки намиста або браслети плутаються, губляться сережки, тьмяніють метал і каміння. Щоб золоті вироби зберегли свій привабливий вигляд, дотримуйтесь рекомендацій ювелірів.

Правила зберігання прикрас будинку

На перший погляд тут немає нічого складного, якщо не носите предмет — кладіть у скриньку. Але від знаходження у вологих або дуже сухих приміщеннях, у футлярах з невідповідних матеріалів коштовність втратить свою красу. Це стане приводом для розчарування її володарки.

Зберігати золото, срібло та біжутерію окремо

Різні метали, якщо їх помістити в одну коробку, швидко потьмяніють. На золоті можуть з'явитися темні плями, а на виробах з м'яких матеріалів — подряпини. Золоті ланцюжки та браслети у вигляді нитки не повинні заплутуватися. Кожну прикрасу кладуть в окремий м'який футляр або секцію у великій скриньці у розправленому вигляді. Існують спеціальні підставки для браслетів, каблучок та сережок.

Не зберігати золоті предмети у ванній кімнаті

Це кімната, як правило, найвологіша і тепла в будинку. Такий температурний режим несприятливий для прикрас із благородного металу. Від вогкості він руйнується та покривається плямами. Також у ванній можна випадково впустити кільце або кулон у зливний отвір. Для зберігання прикрас підійдуть прохолодні, сухі приміщення, в яких на золоті предмети не потрапляє пряме сонячне світло, хлорована вода та сіль.

Вибираємо правильну скриньку

Коробка для зберігання ювелірних прикрас виконана з матеріалів, що пропускають повітря. Вона має бути:

  • з твердим каркасом, який не деформується під час перенесення;
  • оброблена всередині м'якою оббивкою з оксамиту або бавовни;
  • із секціями для різних видів золотих предметів.

Можна зберігати кожен виріб в окремому футлярі, який надав магазин ювелірних виробів http://www.kuz.ua/ при покупці. Під сережки та браслети використовують дерев'яні підставки.

Не підходять для золота картонні упаковки. Цей матеріал містить сірку, від якої з'являються на предметах плями. У поліетиленових пакетах ювелірка не дихає і швидко потьмяніє.

Чищення прикрас перед зберіганням

Шкірне сало та пил — вороги краси золотих виробів. Від бруду та окислення з часом виступають плями. Перед тим як прибрати в скриньку кільце, брошку або ланцюжок на зберігання більше двох тижнів, їх очищають м'якою тканиною. Забруднення видаляють мильним розчином та м'якою зубною щіткою. Мокрий предмет просушують, а потім кладуть у скриньку. Хімічні миючі речовини можуть пошкодити золоті кільця, сережки, ланцюжки, тому їх не використовують для чищення виробів.

Якість — гарантія безпеки

Від добротності ювелірних виробів залежить те, як довго вони залишатимуться блискучими та красивими. Золоті прикраси від КЮЗ зроблені з використанням багаторічного досвіду та сучасних технологій. Колекції відповідають потребам покупців та тенденціям ювелірної моди. Купуючи кільце або підвіску, клієнт стає не просто володарем гарної речі, а, ймовірно, і фамільною реліквією. Естетику предмета оцінять його спадкоємці. Київський ювелірний завод запрошує відвідати фірмові магазини або зробити замовлення прикрас онлайн.