Дині і кавуни небезпечні для здоров'я, якщо в них додають нітрати і барвники. Особливо важко переносять отруєння нітратами діти і люди з ослабленим здоров'ям. Як захистити свою сім'ю, як правильно їсти диню і кавун? У статті ви знайдете відповіді на ці питання і рецепт смачного морозива з баштанних від Lasunka.

Коли і де купувати?

У серпні можна спокійно їсти баштанні. Вони ростуть в природних умовах на українських полях, без додавання шкідливих добавок, а тому безпечні для здоров'я.

  • Звертайте увагу на місце продажу баштанних. Важливо, щоб воно було обгороджено та під навісом.
  • Не купуйте фрукти і ягоди біля дороги, вони всього за кілька годин зберігання вбирають важкі метали та інші шкідливі речовини з автомобільних вихлопів.
  • Вибирайте середні за розміром кавуни і дині, так як маленькі — можуть бути незрілими, а великі, швидше за все, вирощені штучно.
  • Не варто зберігати розрізані фрукти довше 12 годин навіть в холодильнику, так як на них можуть почати активно розмножуватися бактерії.

Як правильно їсти?

Кавун

Це природне джерело калію і цинку, а також простих вуглеводів. Його можна їсти навіть великими порціями, по 500-700 грам за 1 прийом їжі.

Не рекомендується їсти кавун перед сном через сечогінного ефекту. З тієї ж причини краще не захоплюватися кавуном тим, у кого проблеми з нирками. Небажано їсти кавун разом з солодощами (шоколад, мармелад, цукерки), так як велика кількість простих вуглеводів створює зайве навантаження на органи травлення.

Диня

Містить багато кальцію, тому корисна для кісток і зубів. У дині також багато вітаміну А і В, хлору, йоду і фосфору.

Диня живильна і містить багато калорій, але при контакті з іншою їжею в шлунку починає бродити і викликати метеоризм, тому її краще їсти окремо від основного прийому їжі.

Не рекомендується поєднання дині з алкоголем і холодною водою, це теж може призвести до розладу травлення. Кавун і диню можна використовувати і в готуванні, наприклад, їх часто включають в рецепти морозива. Спробуйте приготувати простий рецепт фруктового льоду. Змішайте 140 грам м'якоті кавуна, 100 грам м'якоті дині, 1 ст. л. меду, 15 грамів молочного або гіркого шоколаду, 30 мл солодкого вермуту (для запаху, за бажанням).

Подрібніть всі інгредієнти в блендері, розлийте заготівлю по формах, вставте палички для морозива і заморожуйте в морозилці протягом декількох годин. Все просто!

Дотримуйтеся цих простих правил, тоді кавун і диня принесуть тільки користь. Їжте з задоволенням і будьте здорові!

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram