false

Магазини мережі Фокстрот та служби доставки продовжують працювати в умовах посилених правил карантину з урахуванням вимог чинного законодавства України.

Про це повідомила прес-служба ритейлера.

«Загальнонаціональний карантин – важливий і необхідний крок для зниження темпів розповсюдження коронавірусної хвороби та подолання пандемії. І ми повністю готові до нових умов карантину: відповідно до Постанови №1236 у період з 8 до 24 січня включно магазини продаватимуть асортимент товарів з категорії засобів зв’язку та медичного призначення (санітайзери, маски тощо). Всю іншу побутову й електронну техніку можна придбати онлайн на foxtrot.ua зі швидкою адресною доставкою», – йдеться у повідомленні.

false

У роздрібних магазинах мережі вжито необхідних заходів щодо здійснення діяльності з дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів. Для безпеки покупців на підлозі нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менш як 1,5 метри; у торговій залі облаштовано додаткові місця для продавців; усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту та іншим.

У компанії просять відвідувачів з розуміннями ставитися до таких обмежувальних протиепідемічних заходів та користуватися засобами індивідуального захисту.

«Також цілодобово працює інтернет-магазин FOXTROT.UA, де можна оформити замовлення, не виходячи з дому. Завдяки широкій власній і партнерській мережі логістичних операторів (Нова Пошта, Укрпошта, Justin, Ipost) товари і послуги доступні з доставкою по всій країні. Тож купувати у Фокстрот – безпечно та комфортно», – додали у прес-службі.

false

Зазначимо, під час «весняного» локдауну (березень-травень 2020 року) 60-70% товарообігу компанії складали онлайн-продажі, що дозволило зберегти провідні позиції в ритейлі та наростити долю онлайн удвічі.

Довідка: Фокстрот – одна з найбільших торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Бренд Фокстрот є омніканальним (офлайн і онлайн торгівля): охоплює 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м в 90 обласних і районних центрах України та інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого сягає 9 млн користувачів в місяць.

Бренд Фокстрот розвиває Група компаній «ФОКСТРОТ», співзасновники – Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram