Для сучасних людей англійська мова - навик must have. Вивчити мову є безліч можливостей. Ви можете займатися в будь-якому зручному місці в будь-який зручний спосіб. Вивчити англійську мову можна як самостійно, так і на мовних курсах з викладачами. У нас на сайті школи Грін Форест, знайдете відмінні матеріали для вдосконалення англійської. Якщо ви не впевнені, чи зможете подужати програму самі, позаймайтеся кілька днів по різним матеріалами і спробуйте пройти пробні уроки на курсах. Так ви точно визначте, який варіант ваш. А поки розберемо, кому ж потрібні курси і як швидко вивчити англійську мову в дорослому віці.

Навіщо потрібні курси англійської мови

Курси англійської в першу чергу потрібні людям, які цінують свій час і гроші. У стислі терміни студенти мовних курсів можуть пройти інтенсивну програму, або займатися за стандартною, вичавлюючи все найцінніше.

Вивчити англійську без викладачів можливо, але на це можуть піти роки, багато сил і енергії. Реальний результат не завжди буде відповідати очікуванням.

Особливо важливо починати вивчення іноземної з викладачем в невеликих групах. Вивчення з нуля вимагає постійного контролю, виправлення помилок і постановки правильної вимови. У групі студентів ви з першого дня почнете говорити нескладними фразами, намотуючи знання, як ком.

Головна перевага курсів мови - багато практики. При самостійному вивченні ви сприймаєте англійську пасивно, можете читати і слухати, а коли справа доходить до розмовної та письма - починаються проблеми і затримки.

Робота в групі навіть з такими ж за рівнем студентами, набагато корисніша. Працюючи в групах або в парах на занятті, ви вчитеся сприймати мову і помічати помилки. Адже вам не завжди в житті будуть потрапляти люди з ідеальною та чіткою вимовою. Англійською в світі говорять мільйони людей з різним акцентом, інтонацією, швидкістю, вимовою. На курсах ви навчитеся розуміти без проблем більшість з них.

Мовні курси vs репетитор англійської

Якщо ваша самодисципліна бажає кращого, а результат потрібен якісний і швидкий, пора починати шукати викладача. Ви можете вибрати індивідуальні заняття з репетитором, курси англійської офлайн або дистанційні.

Розберемо, в чому ж відмінність між курсами і репетитором. Мовні школи пропонують зазвичай різні програми під різні запити. Заняття проходять в класі або на онлайн-платформах. Групи діляться за рівнем і постійно взаємодіють. Це дає можливість поєднувати розмовний клуб і саме заняття з новим матеріалом. Вартість занять в мовних школах зазвичай нижче, ніж у приватних викладачів за рахунок потоку студентів. Викладачі навчаються на різних курсах, складають іспити і проходять перевірку. З приватним репетитором складніше буде перевірити кваліфікацію. Весь час на занятті з викладачем буде приділено вам, але практики з різними людьми буде мало. Для цього доведеться пошукати додаткові розмовні клуби.