Вам терміново потрібні гроші, а з усіх можливих варіантів лише продаж автомобіля? Але продати авто із пробігом швидко не завжди виходить. Особливо якщо він має явні дефекти, був у ДТП і таке інше.

Щоб вирішити питання продажу вживаного автомобіля швидко, варто скористатися послугою "автовикуп Київ". Що це таке?

kaboompics.com

За 10 років практики ми не тільки заробили репутацію, яка гарантує захист ваших інтересів, але й довели, що наші ціни на викуп авто є одними з найпривабливіших на ринку. Все тому, що наша компанія "СкупАвто" супроводжує вас від моменту звернення до нас до завершення угоди. Що ми пропонуємо:

  • Оплата вартості авто у день подання заявки.
  • Нам абсолютно байдуже, якого кольору, моделі ваш автомобіль, який у нього пробіг і які проблеми з ним трапилися. Ми звикли вирішувати питання з пошкодженнями авто будь-якого ступеня важкості. Тому гарантуємо, що аварійний або просто вживаний автомобіль ми викупемо за дуже вигідною для вас ціною. Так ви заощаджуєте час на пошук покупця.
  • Наші оцінювачі та юристи зроблять свою роботу безкоштовно. До речі, якщо авто не на ходу, евакуатор теж оплачуємо ми самі. Наші витрати нами прораховані заздалегідь, ми не працюємо собі у мінус, але готові надати максимально комфортні для вас умови.
  • Виплачуємо до 95 відсотків ринку за автомобіль у будь-якому стані. Це одна з найвищих цін на ринку автовикупу.
  • Уся документація буде оформлена професійним юристом. Вам потрібно буде надати документи на авто та паспорт.
  • Якщо вам потрібне розуміння, в яку вартість ваша машина може бути оцінена, надішліть у месенджер фото з усіх ракурсів. Оцінка буде попередня, але зазвичай вона близька до фінальної.

Всі угоди оформляються "білими", ніяких підводних каменів, повернень грошей та інших неприємностей. Заявку можна залишити на сайті чи через оператора.

Як ми працюємо

Все просто:

  • Залишаєте заявку на сайті або за телефоном;
  • До вас прямує оцінювач;
  • 10-15 хвилин оцінювач оглядає авто та призначає фінальну ціну;
  • За згодою сторін передача грошей здійснюється на місці.

У нас немає вихідних та перерв на обід. Якщо ви потрапили в ДТП уночі, ми допоможемо уникнути тривалих розглядів. Юристи допоможуть залагодити паперові питання. Досвідчені оцінювачі підтримають морально. Повірте, вони бачили різні аварії, впоралися з дуже складними ситуаціями. У них знайдуться варіанти вирішення та вашої проблеми.

kaboompics.com

Для не важливий район викупу автомобіля, якщо ви знаходитесь в Печерському, Подільському, Оболонському, Солом'янському, Дніпровському, Деснянському, Голосіївському, Дарницькому, Святошинському, Шевченківському або будь-якому іншому районі, ми прибудемо на місце за 15-30 хвилин.

Питання з авто від звернення до отримання грошової суми вирішиться за годину, якщо ви знаходитесь в Києві. Трохи довше, якщо ви ваше місце розташування в області, але теж оперативно. Трохи складніша ситуація з кредитними автомобілями. Але обтяження не вирок, ми вирішуємо такі питання.

Викуп автомобілів може бути пов'язаний з будь-яким рішенням. Хтось зневірився відремонтувати машину з великим пробігом. Хтось узяв залізного коня не по кишені, і тепер страждає від дорогого обслуговування. Хтось за збігом обставин потрапив в аварію, немає сил, можливостей та фінансів на відновлення автомобіля. А може просто хочеться продати стару машину і взяти нову. Нам немає різниці, чому ви зважилися на продаж. Ми допоможемо здійснити її швидше, ніж ви це зробите самі.