Якість питної води, оптимальні рішення для дому та офісу. На ці та інші питання відповів директор Life Deluxe Україна, Якуш Антон Іванович.

Які проблеми в воді є зараз?

Скажу так, проблема не в воді, а більше в нас. Спочатку ми її забруднюємо, а потім намагаємося зробити придатною для пиття. Для людини вода і життя нероздільні, тому що людина складається на 75% з води, і жоден процес не відбувається без неї. Більшість навіть не замислюються наскільки вода важлива. Вона здатна підтримати наш життєвий тонус і добре самопочуття. І вона ж може сильно нашкодити нашому здоров'ю. Ви повинні зрозуміти одну дуже важливу річ, заплативши за воду, ще далеко не факт, що ви отримаєте воду, яка буде корисна вашому організму.

Яка ж вода необхідна нашому організму?

Якщо відповісти коротко, - свіжа і чиста. Головне завдання води - промивати організм. А що впливає на нас? Правильно - реклама. Необхідно не просто пити воду, важливо - корисну!

Наскільки обов'язковим зараз є наявність фільтра для води в офісі чи вдома?

На мою думку, якщо є можливість контролювати якість самостійно, навіщо це довіряти іншим? Якісна вода - це здоров'я вашої сім'ї, колег та підлеглих.

Що необхідно врахувати при виборі фільтра?

Для цього потрібно врахувати яка вода в нього буде потрапляти. Зверніть увагу на метод очищення, на даний момент у всьому світі "фільтрація на основі зворотнього осмосу" - є найкращою і доступною. І обов'язково проконтролюйте якість води на виході з фільтра. За міжнародним стандартом, у питній воді повинен бути загальний залишок солей 5-40 мг / л.

Що думаєте з приводу бутильованої води?

Я про неї не думаю і п'ю тільки в крайніх випадках.

Що таке пурифаєр?

Пурифаєр (з англ. Purifier - очищувач). Простими словами це кулер без бутлів, з вбудованою системою фільтрації. Апарат підключається до місцевої водопровідної системи.

Розкажіть будь ласка дуже коротко про вашу компанію

Наша організація ТОВ "Лайф Делюкс Україна" продає і здає в оренду новітні системи очищення води, лідера корейського ринку компанії "ChungHo Nais Co.LTD". З 2018 року "Life Deluxe" є її офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором.

Які переваги має пурифаєр перед кулером?

В першу чергу це імідж та економія. Але головною перевагою пурифаєра є те, що він самоочищається кожні 4 дні, тому вода завжди свіжа і корисна. Із зручностей - немає необхідності зберігати бутлі. До речі, на сьогоднішній день в розвинених країнах кулера заборонені для використання на території медичних і освітніх установ. Якщо коротко, пурифаєр - це безпечно, комфортно і та економно!

Як відбувається очищення води в пурифаєрі?

В основі фільтрації лежить система зворотного осмосу. У нашому випадку вона складається з 5 етапів.

Чому Ви вибрали саме цей напрямок для ведення бізнесу?

На початку 2018 року ми привезли в Україну першу партію настільних апаратів і отримали дуже хороший зворотній зв'язок від клієнтів. Всі, говорили приблизно одне і теж: "Все відмінно, але з'явилася нова проблема, - тепер ми не можемо пити іншу воду. Запропонуйте якесь рішення для офісу". Так і з'явилася послуга оренди пурифаєрів для бізнесу.

Яка місія і головна ідея Вашої організації?

Місія нашої компанії "Лайф Делюкс Україна" полягає в забезпеченні клієнтів питною водою найвищої якості.

Детальніше про нас можна дізнатися на сайті https://lifedeluxe.com.ua/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram