Встановлення пам'ятників на могилі давно вже стало не просто модою, а й практичною необхідністю. Дерев'яні хрести, що встановлюються в день похорону не можуть стояти довго, тому що дерево дуже піддається впливу навколишнього середовища. Навіть якщо хрест правильно оброблений всіма необхідними фарбами та лаками, то з часом дерево починає розшаровуватися та гнити, а фарба і лак - облазити.

Пам'ятники ж навпаки, не схильні до будь-якого природного впливу. Вони довговічні і не вимагають особливого догляду. Пам'ятник необхідно тільки протирати від пилу. Далі ми розглянемо на що потрібно звернути увагу при виборі пам'ятника і де замовити гранітні пам'ятники в Харкові.

Що необхідно врахувати при виборі пам'ятника?

Яким би важким, з емоційної точки зору, не був процес підбору пам'ятника, цей етап необхідно пройти для того, щоб увічнити пам'ять і проявити свою любов до покійної рідної або близької людини.

На етапі вибору гранітного пам'ятника необхідно враховувати кілька важливих пунктів:

 1. Для чиєї могили призначений пам'ятник (жіночої, чоловічої, для пари і т.д.).

Відштовхуючись від цієї інформації менеджери майстерні по виготовленню гранітних пам'ятників у Харкові підберуть найбільш відповідний варіант за формою, кольором та оформленню стели.

А також запропонують варіанти декору як самого пам'ятника, так і всього місця поховання: лавки, столи, вази, оградки і т.д.

 1. Художнє оформлення пам'ятника:
 • Розташування портрета і техніка його нанесення на стелі (портрет може бути нанесений безпосередньо на гранітну плиту, скляну або емальовану табличку);
 • Підбір шрифтів для нанесення ПІБ, дат життя або послань до покійного;
 • Кольорове оформлення пам'ятника. Гранітні пам'ятники можуть бути виконані як з чорного граніту, так і з червоного, зеленого, чорно-білого і т.д. Також можлива комбінація кольорів граніту;
 • Форма пам'ятника. Професійні майстерні можуть запропонувати безліч різних варіантів форм як самих стел так і квітників;
 • Додаткове прикрашання пам'ятника: нанесення зображення, інкрустація або висічення барельєфа на стелі, підставці, квітнику або інших похоронних елементах.
 1. Вид пам'ятника.

Пам'ятники бувають різними не тільки за дизайном, але і за кількістю могил, над якими можна встановити споруду. Гранітні пам'ятники поділяються на:

 • Одинарні;
 • Подвійні;
 • Меморіальні комплекси.

Також за бажанням можна замовити меморіальний комплекс в авторському виконанні. Такі комплекси, як правило, повністю виготовляються вручну. Перш ніж приступити до створення такого меморіалу, професійний дизайнер майстерні по виготовленню гранітних пам'ятників в Харкові надасть замовнику 3Д-візуалізацію.

Замовити якісні гранітні пам'ятники в Харкові

Компанія "Аргест Стоун" - професійна майстерня з виготовлення мармурових і гранітних пам'ятників у Харкові. "Аргест Стоун" займається не тільки виробництвом пам'ятником, а й видобутком граніту для них.

У каталозі компанії представлена ​​велика кількість різноманітних одинарних і подвійних пам'ятників, а також меморіальних комплексів. Придбати гранітні пам'ятники у Харкові від "Аргест Стоун" можна на сайті або в одному з 11-ти магазинів компанії по місту і області.