Риба шукає, де глибше, а людина - де краще. Ця думка відноситься і до вибору стоматології. Адже стоматологічних кабінетів і клінік в Києві десятки, а популярні одиниці. І серед кращих - українсько-швейцарська стоматологія Healthy Dent.

Стоматологічна клініка Healthy Dent в Києві відзначає перший ювілей - 10 років. За цей час стоматологія увійшла в число провідних клінік столиці. Цей медичний заклад вищої категорії, де надається повний спектр стоматологічних послуг. Обслуговуються пацієнти без вікового цензу, тому клініку вибирають в якості сімейної стоматології.

Чому пацієнти звертаються в приватну стоматологію

Здавалося б, найпростіше звернутися до стоматолога в поліклініку за місцем проживання. Це на перший погляд, а на практиці частіше виходить інакше. Черги, похмура атмосфера, «втомлене» медичне обладнання здатні відлякати будь-кого. Ось чому клієнторієнтований сервіс приваблює все більше пацієнтів.

Пацієнти Healthy Dent називають 3 головні переваги клініки:

  1. Новітнє обладнання: клініка оснащена технікою, необхідною для сучасного ефективного лікування і діагностики пацієнтів.
  2. Професійні стоматологи: дипломовані стоматологи-терапевти, ортодонти, імплантологи, хірурги, пародонти та інші профільні фахівці. Лікарі стоматології стажуються в Швейцарії.
  3. Позитивна атмосфера: якщо професійні дантисти ще й добрі, то це просто мрія пацієнта. Доброзичливість персоналу - одна з головних умов повторного звернення в стоматологію. У Healthy Dent індивідуальний підхід до кожного відвідувача клініки реалізується не на словах, а в діях. Маленькі ж відвідувачі сімейної стоматології з першого візиту розуміють, що зуби лікувати не страшно і не боляче, а навіть цікаво.

Клініка працює за ліцензією, актуальність якої можна перевірити на сайті Мін'юсту України, отримала сертифікат якості на товари і послуги, застосовує матеріали та інструменти, сертифіковані Державним споживчим стандартом України.

Які послуги пропонує клініка повного циклу

За 10 років роботи сімейну стоматологію на Печерську відвідали понад 9000 пацієнтів, спектр стоматологічних послуг розширився до 30 напрямків. Клініка має в своєму розпорядженні обладнанням і фахівцями для вирішення стоматологічних проблем будь-якого рівня складності: від лікування молочних зубів до щелепних операцій. Супровід пацієнта здійснюється на всіх етапах лікування.

Напрямки роботи стоматології Healthy Dent:

  • лікування зубів;
  • дентальная імплантація;
  • лікування захворювань ясен;
  • хірургічна стоматологія;
  • протезування;
  • виправлення прикусу;
  • дитяча стоматологія.

Лікуватися в приватній клініці з вигодою для пацієнта

Приватна стоматологія має на увазі платні послуги. Однак платно - не завжди означає нереально дорого. У випадку з Healthy Dent - це на 100% доступні ціни. А окремі опції пацієнт може отримати безкоштовно. Наприклад, щовівторка проводиться день відкритих дверей для юних пацієнтів: в подарунок - рентген-діагностика і огляд лікаря. При установці мобільного додатка Healthy Dent фахівці клініки також консультують безкоштовно.

Заощадити допоможуть постійно діючі акції, «гарячі годинник», знижки на окремі види послуг, програма лояльності. При установці брекетів є можливість зробити оплату в розстрочку. Стоматологія співпрацює з 20 провідними страховими компаніями України, тому в Healthy Dent лікуються пацієнти в рамках страхової програми.

10 років плідної роботи позаду, але сімейна клініка Healthy Dent не збирається зупиняється на досягнутому, а продовжує вдосконалюватися, залишаючись хедлайнером на ринку стоматологічних послуг.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram