На телеканалі 1+1 відбулася прем’єра нового авторського проекту Єгора Гордєєва "Твій вечір", під час якої ведучий та гості обговорили стан ЗСУ та ймовірні сценарії розвитку подій на російсько-українському кордоні. А також внесення президентом у Раду законопроектів про економічні паспорти.

Гостями першого ефіру шоу стали радник голови Офісу президента Тимофій Милованов, телеведуча проектів "Право на владу" і ТСН Наталя Мосейчук, психотерапевт Олег Чабан та волонтерка й співачка Марія Бурмака.

У першій частині шоу до розмови приєднався доброволець та командир першої штурмової роти "Правий сектор" Дмитро Коцюбайло із позивним "Да Вінчі". Він нещодавно отримав орден Героя України і розповів, що одразу повіз його до бойових побратимів.

"Я подякував хлопцям за 8 довгих років важких боїв, адже це нагорода всього добровольчого підрозділу, всіх захисників України, які довели, що ми можемо захищати свою Батьківщину на високому рівні. Всі ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій, настрій бойовий, нас уже нічим не здивуєш", - сказав Коцюбайло.

Далі Тимофій Милованов розповів, як напругу на російсько-українському кордоні коментують за кордоном.

"Я був нещодавно в США. У той час у нас про можливість вторгнення цього року ще не говорили, а ті декілька людей, з якими я спілкувався в Америці, були дуже стурбовані військовою напругою. Я був присутній при дзвінку журналіста The Wall Street Journal експерту, який прокоментував, що ситуація між країнами дуже серйозна. Приблизно з того часу їхні ЗМІ почали публікувати інформацію про можливе загострення ситуації між Україною та Росією", - сказав він.

Милованов також роз’яснив, коли впровадять економічні паспорти, та хто їх зможе отримати.

"Діти, які народжені з 2019 року, зможуть отримати 270 тисяч гривень, що з урахуванням інфляції буде дорівнювати приблизно 10 тисячам доларів. Вони зможуть отримати гроші у 18 років та витратити на навчання, лікування чи перший внесок на купівлю житла", - сказав Милованов.

Нагадаємо, в ефірі інфотеймент-шоу "Твій вечір" ведучий Єгор Гордєєв разом із гостями у студії в невимушеній формі обговорюватиме актуальні події дня, що добігає кінця, під різними кутами, враховуючи різні погляди. У кожному епізоді підійматимуть декілька тем або питань із суспільного, політичного, спортивного та культурного життя. У кожній програмі братимуть участь 4 запрошених гостя - політики, громадські діячі, експерти в різних галузях та лідери думок, які допоможуть розглянути події під новим кутом.

Гостями сьогоднішнього вечірнього ефіру о 22:45 стануть керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія та Міністр закордонних справ 2014-2019 років Павло Клімкін.

Підписуйтесь на офіційні сторінки інфотеймент-шоу "Твій вечір" в Instagram і Facebook.

Дивіться інфотеймент-шоу "Твій вечір" з понеділка по середу о 22:45 на телеканалі 1+1.