false

Співпраця охоплює 32 ринки, з потенціалом розширення до 178 ринків у майбутньому.

Одна з найбільш швидкозростаючих компаній світу в сфері грошових переказів TransferGo запускає партнерство зі світовим лідером цифрових платежів Visa. Компанії будуть разом розвивати сервіс моментальних грошових переказів на карти клієнтів у всьому світі. Сервіс вже запущений в 32 країнах, в тому числі в Україні, Німеччині, Росії, Польщі та Туреччині, і в майбутньому має потенціал для виходу на ринки 178 країн, серед яких Великобританія, Італія та Нігерія.

false

Співпраця TransferGo і Visa дозволить клієнтам відправляти і отримувати гроші через платформу миттєвої відправки платежів Visa Direct. Це означає, що клієнти TransferGo, які отримують гроші або відправляють грошові перекази з-за кордону, зможуть оцінити переваги глобальної системи Visa — швидкість і безпеку. Використання такого сервісу дозволяє клієнтам відправляти платежі безпосередньо на карту, без використання клієнт-банку онлайн або пошуку IBAN (міжнародного ідентифікаційного банківського номера). Це швидко, надійно і гарантує клієнтам більше зручності і можливостей в операціях з грошима.

false

Ця співпраця забезпечує TransferGo можливість безпосередньо користуватися перевагами сервісу Visa Direct. Сервіс працює вже в 32 країнах, і сьогоднішнє партнерство робить можливими моментальні платежі для тисяч клієнтів TransferGo. У той же час перспектива виходу на ринки 178 країн означає Глобальний фокус колаборації, що дозволить ще більшій кількості клієнтів отримати вигоди від швидкості і безпеки сервісу.

Коментуючи початок партнерства, генеральний директор і співзасновник TransferGo Даумантас Двілінскас зазначає: «ми сповнені рішучості безперервно впроваджувати нове, а це означає, що клієнти і їх потреби на чолі всього, що ми робимо. Ось чому для нас важливо, щоб більше людей по всьому світу змогли оцінити переваги гнучких міжнародних переказів, використовуючи більш прості, швидкі і безпечні сервіси, такі як Visa Direct. Більш того, у міру зростання сервісу клієнти також побачать розширення доступу до сервісу в країнах Африки, Південно-Східної Азії та Співдружності Незалежних Держав (СНД).

"Зараз люди більше, ніж будь-коли, життєво потребують доступу до швидких, простих і безпечних способів переказу грошей додому і за кордон, щоб підтримувати своїх друзів і близьких, ― говорить віце-президент Visa Direct тім Саммерс. - Ми з нетерпінням чекаємо розвитку нашого успішного співробітництва з TransferGo, яке зробить можливими моментальні грошові перекази для ще більшої кількості користувачів по всьому світу".

Нагадаємо, кількість клієнтів TransferGo налічують понад 2 млн осіб. Компанія залучила додаткові інвестиції в розмірі 10 млн доларів, що дозволить бізнесу розширити свою присутність на світовій арені і продовжувати запускати нові сервіси на своїй міжнародній платформі платежів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram