Телеканал ТЕТ запускає проєкт «Вмикай усмішки» за підтримки Київстар ТБ

Телеканал ТЕТ за підтримки платформи онлайн-телебачення Київстар ТБ з 8 грудня запускає спецпроєкт "Вмикай усмішки", взяти участь у якому зможуть усі охочі гумористи-аматори.

Суть проєкту полягає в тому, що учасник має опублікувати запис свого виступу в Instagram або TikTok під хештегом #вмикайусмішкинатет. Найкращі та найсмішніші потраплять на перегляд до коміків-експертів Євгена Кошового та Юрія Ткача. Якщо вони засміються — переможці отримають головний приз 10 000 грн. Фінал проєкту всі охочі зможуть переглянути ексклюзивно на Київстар ТБ.

Жодних жанрових обмежень: це може бути стенд-ап, пародія, сатира, музичний гумор, імпровізація та будь-який інший формат. Головна умова — розсмішити коміків.  

Нагадуємо, що відтепер гумористичне та розважальне шоу "Розсміши коміка" Студії "Квартал 95" буде виходити на ТЕТ. Прем’єра відбудеться у новому сезоні телеканалу, переглянути який можна також на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

За 10 років свого існування шоу "Розсміши коміка" Студії "Квартал 95" стало улюбленим гумористично-розважальним проєктом українців. Це справжній конкурс талантів, у якому кожен охочий може випробувати себе в гуморі та отримати гроші. У 18-му сезоні учасники будуть смішити Євгенія Кошового та Юрія Ткача.

Встигни взяти участь у проєкті "Вмикай усмішки" від телеканалу ТЕТ за підтримки Київстар ТБ, адже заявки приймаються до 22 грудня.

Довідка:

Київстар ТБ — це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага — можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступна для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа налічує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів, серіалів, мультфільмів та шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua