Телеканал про подорожі UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media ексклюзивно на Київстар ТБ

UTRAVEL буде ексклюзивно доступний користувачам Київстар ТБ. На глядачів чекають нові тревел-шоу, які раніше не транслювалися на телебаченні і, окрім цього, UTRAVEL залучив тревел-експертів, популярних ведучих та відомих блогерів ("Однією Правою з Владом Хільченко", "Visit Ukraine Антона Тараненка", проєкт "Ніна-Україна", "Подорожі Ореста Зуба", "Пригоди Євгена Панюти" та інші) до створення контенту. З ними глядач зможе більше дізнатися про різні куточки України та по-новому розкрити для себе пляжні та гірські курорти, фортеці, замки та храми, історичні музеї та природні заповідники, озера й річки, а також міста і містечка. 

Павло Рибак, керівник проєкту Київстар ТБ, коментує: "Тревел – це контент, який завжди захоплює та мотивує на нові подорожі, тому ми пишаємося мати в арсеналі Київстар ТБ такий крутий канал! Впевнений, що користувачі платформи це оцінять. Наша спільна задача як соціально орієнтованого бізнесу – популяризувати Україну, її унікальні місця та красу, тож UTRAVEL дуже резонує нам у цьому напрямку".

Відео дня

Директор з мовлення, дистрибуції та розвитку телеканалів FILM.UA Group Наріман Гусейнов розповів: "Це не перша співпраця між компаніями FILM.UA Group і Star Media і, окрім інших напрямів, маємо успішну колаборацію у сфері ТБ – телеканал BOLT. Тепер разом запускаємо новий для нас і перший для України телеканал про подорожі – UTRAVEL, який має великий потенціал власного виробництва, а також посприяє розвитку туризму в Україні. Символічно, що стартує наш телеканал на Київстар ТБ – також спільному сервісі двох компаній Київстар та 1+1 media і, здається, це перший випадок, коли ексклюзивно телеканал з українською ліцензією спочатку з’являється на OTT-сервісі".

Олексій Шульдешов, генеральний продюсер телеканалів Star Media, коментує: "UTRAVEL – це більше ніж просто канал. UTRAVEL – це концентрація всіх знань про подорожі Україною та за її межами. Ми також бачимо розвиток каналу поза ефіром. А те, що ми з’явилися в ексклюзиві на вітчизняній ОТТ-платформі – це велика відповідальність та висока довіра, яку ми обов’язково виправдаємо".

Довідка: 

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв – зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на вересень 2021 року платформа налічує 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 80 тис. годин. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

Star Media – виробник, дистриб'ютор та власник авторських прав на теле- і кінопродукти. Діяльність компанії спрямована на розвиток спільного виробництва разом з міжнародними партнерами та створення проєктів, орієнтованих на широку аудиторію. Компанія співпрацює з провідними телеканалами та онлайн-кінотеатрами, розвиваючи напрямок власних Pay TV каналів. Є найбільшим агрегатором контенту в YouTube на території СНД, має власний сервіс ContentScan, створений для боротьби з піратством. В 2021 році запустила власний онлайн-кінотеатр LAVA.

FILM.UA Group – медіагрупа, що створює і дистрибутує контент, а також надає повний спектр сервісів у цих галузях. Компанії та бренди під єдиною управлінською структурою є лідерами креативної індустрії України та успішно працюють на світовому ринку.