За форматом, в ефірі проєкту "Твій вечір" ведучий Єгор Гордєєв разом із гостями у студії у невимушеній формі обговорюватиме актуальні події дня, що добігає кінця, під різними кутами, враховуючи різні погляди. У кожному епізоді підніматимуть декілька тем або питань із суспільного, політичного, спортивного та культурного життя. У кожній програмі братимуть участь 4 запрошених гостя - політики, громадські діячі, експерти в різних галузях та лідери думок, які допоможуть розглянути події під новим кутом.  

Автором ідеї шоу "Твій вечір" став Єгор Гордєєв, який вже багато років є ведучим "Сніданку з 1+1" та продюсером шоу "Твій день". Єгор із властивою йому іронічністю у новому проєкті "Твій вечір" розповідатиме про серйозні речі, які заслуговують уваги.

"Я багато подорожую і завжди вмикаю телевізор у країнах, де буваю. Направду, є багато приводів пишатися українським телебаченням. Але точно, що є у них і чого немає у нас - так це спокійних і розумних розмов різних людей. І тут телебачення ні до чого. Ми просто всі не помітили момент, як розучилися говорити і слухати один одного, якщо всього-навсього маємо різні позиції і досвіди. "Твій вечір" - спроба максимально широко і несподівано подивитись на головні події дня. Не біля бар’єрів, а за круглим столом. Не під лайку, а під музику. Не про політику, а про життя. Дуже вірю у цю спробу. Приєднуйтесь", - прокоментував Єгор Гордєєв.

Дивіться "Твій вечір" вже 6 грудня о 22:45 на телеканалі 1+1.