false

За тиждень після прем’єри українського веб-серіалу «Секс, Інста і ЗНО» 1+1 media уклала угоду з компанією Volia. Згідно з її умовами, серіал із грудня 2020 року з’явиться на онлайн ТБ-платформі https://tv.volia.com/.

Підписники мультиекранної платформи Volia зможуть приєднатися до перегляду однієї з найрезонансніших прем'єр року діджитал-серіалу «Секс, Інста і ЗНО». Підліткова драмеді, створена 1+1 Digital Studios, увійшла до списку продуктів, що доступні за підпискою в онлайн-кінотеатрі компанії у пакетах Volia Premium та Volia Movies. Також результат режисерської роботи лауреата премії «Золота Дзиґа» Антоніо Лукіча зможуть побачити клієнти Volia, які підключили собі додатковий пакет Volia Cinema.

«Це перший серіал, що знімався виключно для діджитал платформ. Раніше контент вироблявся, у першу чергу, для ТБ чи кінотеатрів, і лише потім «відкатувався» на онлайн платформах. Саме новий діджитал формат дозволяє створювати продукт без жорстких правил, точно орієнтуючись на ЦА цього продукту, а не на загальну аудиторію телеканалів. Цей серіал розрахований на молоду аудиторію та розміщення на онлайн-платформах, що повністю відповідає типу споживання молодого покоління, яке тільки вчиться ставитися з повагою до легального контенту», прокоментувала Сандра Крауїня, маркетинг директорка Volia.

«Секс, Інста і ЗНО» — серіал про життя покоління Z без цензури та стереотипів, створений спеціально для платформ. Нам імпонує сміливість компанії Volia, яка оцінила потенціал цієї історії та готова ділитися нею зі своїми клієнтами», говорить Анна Ткаченко, генеральна продюсерка «Секс, Інста і ЗНО», директорка 1+1 Digital та Інновації.

Перші чотири серії teen-драмеді вже доступні на сторінці серіалу. Наступні епізоди будуть з’являтися на платформі щопонеділка.

Про компанію Volia:

Volia — провідний загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги: аналогове, цифрове, HD- та інтерактивне телебачення, високошвидкісний доступ до інтернету, а також послуги одного з найбільших в Україні дата-центрів.

Компанія пропонує до 200 телеканалів від українських та найкращих міжнародних телекомпаній, онлайн-кінотеатри та бібліотеки контенту від найкращих світових студій, дотримуючись при цьому всіх міжнародних норм в галузі авторських та суміжних прав.

Про серіал «Секс, Інста і ЗНО»:

«Секс, Інста і ЗНО» – український only digital серіал про життя покоління Z, знятий 1+1 Digital Studios. Серіал відверто, чесно, певним чином незручно і без цензури вже із перших серій занурить глядачів до тривожного та сповненого протиріч життя сучасних підлітків.

Ідею шоуранерки Ірини Никончук (1+1 Digital Studios) екранізував режисер Антоніо Лукіч. Генеральна продюсерка — Анна Ткаченко (1+1 Digital та Інновації).

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram