Руслан Сенічкін / Facebook Руслана Сенічкіна

На своїй офіційній сторінці у Facebook, ведучий Сніданку з 1+1 Руслан Сенічкін, опублікував світлину зі студії звукозапису, якою заінтригував фоловерів. 

Як зазначається у дописі, Руслан став українським голосом головного героя популярного мультфільму "Монстри на канікулах. Трансформанія", вовкулаки Вейна. Анімацію глядачі побачать лише восени, 21 жовтня, проте вже зараз ведеться активна підготовка до прем’єри. В офіційному трейлері показано, як вовк Вейн скидає із себе хутро та перетворюється на чоловіка з бородою - просто копія нашого Сенічкіна. За сюжетом, в готелі Трансільванія все йде шкереберть, та звичні нам персонажі: Вейн, Дарк і тд , за дивних обставин перетворюються на людей…Тепер героям доведеться об’єднати свої сили, щоб повернути все назад, поки не пізно. 

Аби повністю увійти в роль, ведучий навіть підібрав образ, ідентичний тому, в якому його персонаж з’явиться на екранах. Це блакитна сорочка з коротким рукавом, стильна смугаста краватка та темні брюки. 

Підписники Сенічкіна відразу помітили неабияку схожість з Вейном:

"Персонаж, як з Вас ПИСАНИЙ!"

"Йой,  сорочки і краватки однакові . О це ввійшов в образ!! "

"Трансформація не те слово! Схожість з персонажем на всі 100%"

Єдине, що вдалося дізнатися зі слів Сенічкіна, що цього разу його персонажа буде ще більше. Також, ведучий поділився враженням після дубляжної роботи: " Йой, що то буде... 4 години дубляжу, вийшов мокрий...)) Але таааак нареготавсяяяя . Ця історія буде ля-бомба!:))) Нагадаємо, що це продовження його великої ролі Вейна у мультсеріалі. Раніше, ведучий озвучив персонажа у третій частині "Монстри на канікулах", він був батьком дітей-вовченят. Цікаво, як вони виросли. 

Прем’єра "Монстрів на канікулах. Трансформанія" вже цієї осені,  21 жовтня. Стежте за новинами.