false

Black Friday – наймасштабніший і найочікуваніший розпродаж на рік. Попри знижки до 70%, акція може виявитися марною для покупців. Розповідаємо, як підготуватися до шопінгу та не проґавити вигідні пропозиції.

Розпочинаємо шопінг вчасно

Розпродаж завжди проводять у четверту п'ятницю листопада. Чорна п'ятниця 2021 року випадає на 26 листопада, але деякі рітейлери планують пропонувати знижки раніше. Купити товари за зниженими цінами вийде з початку тижня – з понеділка 22 листопада.

При цьому максимальні знижки очікуються 26 числа, починаючи з півночі. Прийдеться трохи зрушити режим сну і зайнятися нічним шопінгом. Ніч з 25 на 26 листопада – час, коли доступні найкращі пропозиції. Максимальні знижки та достатня кількість товарів на складі, щоб встигнути зробити вигідні покупки.

Рухаємося за списком

Для багатьох Чорна п'ятниця – день імпульсивних покупок. Такий підхід є абсолютно неправильним. До розпродажу треба готуватись. Подумайте, покупку якихось речей ви давно відкладаєте через високу вартість? Часто це велика побутова техніка чи нові дорогі гаджети.

Швидше за все, на потрібні товари діятиме знижка. Дізнатися про це можна заздалегідь: складіть список і пройдіться по інтернет-магазинах, в яких можуть продаватися вибрані речі. Більшість рітейлерів опублікувала умови розпродажу ще у вересні-жовтні.

На спеціальних сторінках можна знайти інформацію про те, на які товари поширяться знижки. Сторінки з товарами з онлайн-каталогу можна додати в закладки браузера, щоб швидко знайти позиції, що цікавлять, коли почнеться розпродаж.

Шукаємо інформацію про додаткові плюшки

Розпродаж на Чорну п'ятницю часто супроводжується додатковими пропозиціями від рітейлерів. Окрім знижок можна отримати безкоштовну доставку, непоганий кешбек або супутній товар у подарунок.

Інформація про "плюшки" також публікується на спеціальних сторінках в інтернет-магазинах, соціальних мережах або надсилається користувачам в e-mail розсилках. Так що перед акцією варто підписатися на розсилку від магазинів, що цікавлять, і почати стежити за ними в Instagram.

Порівнюємо ціни до початку розпродажу

Чорна п'ятниця в Україні не завжди супроводжується чесною грою з боку рітейлерів. Найчастіше це стосується невеликих магазинчиків та маловідомих брендів. Великі мережеві представники не ризикуватимуть іміджем заради одноразового прибутку, але перевіряти варто всіх. 

У вас вже є список товарів і магазинів, що цікавлять, в яких їх можна купити. Наразі залишається відстежити динаміку зміни цін. Перевірте, скільки коштував потрібний товар до початку розпродажу – хоч би за тиждень, а потім порівняйте вартість зі знижкою. Іноді магазини спеціально підвищують ціну перед розпродажем, а коли розпочинається акція, знижують до початкового рівня. 

Використовуйте перелічені рекомендації як керівництво до дії під час шопінгу і Black Friday 2021 точно стане днем ​​вдалих покупок.