Прем’єри телеканалу ПЛЮСПЛЮС у вересні

"Пригоди Паддінгтона" розповідає про ведмежа на ім’я Паддінгтон, який живе у родині Браунів у Лондоні. Вони зустріли його на вокзалі та не змогли встояти перед милим створінням. Паддінгтону доводиться звикати до ритму великого міста та бути корисним для своїх нових друзів. Він намагається зрозуміти такі складні поняття як любов, дружба, взаємодопомога та турбота. А всі свої лондонські пригоди описує тітоньці Люсі у листах. Буде цікаво спостерігати за життям ведмежа у Лондоні, тому 30 серпня, у понеділок, вмикайте телеканал ПЛЮСПЛЮС о 20:00 для перегляду мультсеріалу. 

Прем’єри телеканалу ПЛЮСПЛЮС у вересні

"Щенячий патруль" вже давно дуже полюбився глядачам ПЛЮСПЛЮС. Нові епізоди про кумедні та геройські пригоди відважної команди рятівників на чолі з Райдером занурять у нові складні та небезпечні місії. Патруль злагоджено виконує всі завдання, проте інколи доводиться залучати до місії допомогу, адже необхідно абищо оберігати містечко на узбережжі. Але ж у вільний час герої такі самі собаки, як й інші – грають та розважаються, або займаються звичними "для собак" справами. Дивитися мультсеріал можна з 10 вересня, п’ятниця, о 17:15 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС.

Прем’єри телеканалу ПЛЮСПЛЮС у вересні

Також на глядачів ПЛЮСПЛЮС очікує неймовірна прем’єра нового мультсеріалу "Дивомандри", створеного телеканалом ПЛЮСПЛЮС з нагоди 30-річчя Незалежності України. Анімаційний серіал знайомить з українською міфологією, розповідає про відомі легенди та героїв. Герої ПЛЮСПЛЮС – Трикутя, Квадрик і Кружко, дізнаються цікаві факти з сьогодення нашої країни, а із славетними героями легенд – потрапляють у ймовірні обставини, які викарбувалися у легендарних пригодах. Прем’єра мультсеріалу відбудеться 1 вересня, у День знань, о 19:45 на телеканалі ПЛЮСПЛЮС.

Відео дня

Не пропускайте прем’єри та продовження улюблених мультсеріалів на телеканалі ПЛЮСПЛЮС. Підписуйтеся на сторінки телеканалу у соціальних мережах instagram і facebook, щоб слідкувати за анонсами, новинами ПЛЮСПЛЮС та подіями у світі анімації.