Із 1 грудня 2020 року розпочав роботу офіційний Telegram-канал ключового гравця ринку Pay TV 1+1 MEDIA DISTRIBUTION. На підписників каналу чекають актуальні новини ринку та оперативні коментарі представників 1+1 media, аналітика та ексклюзивні дані, новини й анонси партнерів 1+1 MEDIA DISTRIBUTION та багато іншої інформації. Зокрема, вже у грудні 2020 року підписники каналу ознайомляться із прогнозом 1+1 media щодо стану ринку у 2021 році, зможуть переглянути актуальні дані за типами прийому сигналу, а також дізнаються подробиці про найцікавіші прем’єри на каналах 1+1 media та партнерів групи.

«За роки роботи на ринку платного телебачення України команда 1+1 MEDIADISTRIBUTION акумулювала певний досвід, експертизу та знання, що можуть бути цікавими та корисними нашим колегам, партнерам та всім, кого цікавить тема розвитку PayTV у нашій країні та світі. Враховуючи стрімкий розвиток технологій та швидкість споживання інформації, ми обрали, певно, найзручніший спосіб тримати нашу аудиторію в курсі останніх релевантних подій та новин – так з’явився наш офіційний Telegram-канал. Жодних пліток: тільки перевірена інформація та факти; без офіціозу, проте офіційно; доброзичливо й відкрито, як і наші відносини із партнерами та ринком – таким буде контент нашого нового рупору. Підписуйтеся та будьте в курсі!», – говорить Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення 1+1 media.

Підписатися та стежити за оновленнями Telegram-каналу 1+1 MEDIA DISTRIBUTION можна за посиланням: https://t.me/distribution_1plus1media

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram