false

Переваги та особливості безпружинних матраців

Тому спальне місце повинно бути не тільки зручним і комфортним, але і якісним. Безпружинний ортопедичний матрац надає ефективну підтримку хребта. Це відмінний варіант для тих, хто страждає на болі в спині. Ортопедичний ефект досягається завдяки чергуванню шарів наповнювача.

Переваги, характерні для таких матраців:

 1. Легкість. Завдяки відсутності пружин вага матраца мінімальна. Це забезпечує зручність перенесення, транспортування та очищення.
 2. Безшумність. Оскільки виріб не передбачає пружини, скрипіти просто нічому. Навіть після декількох років використання матрац не буде видавати неприємних звуків.
 3. Натуральність. Для наповнення безпружинних виробів використовуються переважно натуральні або окремі категорії штучних матеріалів. Тому матрац не накопичує неприємних запахів, швидко провітрюється і не викликає алергічних реакцій.
 4. Стійкість до навантажень. Ортопедичні матраци витримують до 150 кг.
 5. Простота експлуатації. Виріб потрібно тільки періодично чистити. Навіть після довгих років використання початкові характеристики зберігаються. Натуральні наповнювачі несприйнятливі до температурних перепадів, тому навіть якщо ліжко розташоване поруч з батареєю, матрац не буде пересихати.
 6. Комфорт. За рахунок ортопедичних якостей можна вирішити багато проблем з поставою.
 7. Естетичність. Безпружинні моделі відмінно вписуються в інтер'єр будь-якої спальні, незалежно від дизайну.
 8. Довговічність. При правильному використанні, своєчасному очищенні і дотриманні рекомендацій матрац прослужить не менше 10 років.
 9. Великий вибір. Асортимент досить великий, тому ви можете підібрати виріб під параметри будь-якого ліжка, відповідно до індивідуальних вимог.
 10. Ортопедичні матраци часто рекомендуються дітям. Безпружинна конструкція сприяє правильному формуванню хребта малюка. Перед покупкою слід проконсультуватися з лікарем.
false

Який наповнювач обрати?

Від якості матеріалу залежить довговічність виробу і комфорт:

 1. Кокосова койра. Це спеціальне волокно, що видобувається після переробки околоплодника кокоса. Койру, як правило, комбінують з латексом. Кокосове волокно робить виріб більш жорстким і забезпечує його довговічність.
 2. Латекс. Натуральний наповнювач, одержуваний за допомогою переробки соку каучуку. Переваги латексу полягають в м'якості і пружності. Цей наповнювач швидко відновлює форму і є одним з кращих варіантів для безпружинних матраців.
 3. Пінополіуретан. Відноситься до категорії штучних матеріалів, характеризується м'якістю і гіпоалергенністю. Пінополіуретанові наповнювачі довговічні і практично не зношуються.
 4. Синтетичний латекс. Більш жорсткий, ніж натуральний, але менш стійкий до зносу. Синтетичний латекс - не найкращий варіант для людей з великою вагою.
 5. Меморіал. Наповнювач з ефектом пам'яті, одна з особливостей якого полягає в "запам'ятовуванні" контурів людини. Для таких матраців характерна особливість швидко відновлюватися після навантаження.

При виборі безпружинного ортопедичного виробу зверніть увагу на якість. Верхній шар матраца повинен бути натуральним, це забезпечить більший комфорт для сплячого. Для захисту від пилу і вологи можна використовувати додатковий чохол.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram