Стелажі сьогодні не асоціюються зі складськими приміщеннями чи виробництвами. Вони стали повноцінним предметом інтер’єру в офісах та, навіть, квартирах. Адже різноманіття стелажів дозволяє підібрати потрібний вам колір, розмір, модифікацію та виготовити модель з індивідуальними розмірами саме для вашої потреби. Обираючи стелаж для дому чи офісу, необхідно продумати, що ви плануєте зберігати на ньому і яка має бути його носійна спроможність. А вже потім обрати модель чи колір, адже не всі стелажі здатні витримувати навіть навантаження офісу.

Найпопулярніші моделі – поличні стелажі. Вони не мають стінок і дверцят, створюють ефект невагомості, гармонують із сучасними дизайнами інтер’єру, вміщують різногабаритні предмети, а за функціональністю перевершують шафи.

Стелажі можуть бути виконані з одного з матеріалів: дерево, ДСП, пластик, метал. Та найбільш популярні комбіновані моделі, що складаються з кількох видів матеріалів, наприклад, металеві стелажі з дерев’яними полицями чи металеві зі скляними полицями. Найбільш функціональними є стелажі з дерев’яними чи металевими полицями, які витримують більше навантаження, ніж пластик чи скло: від 50 до 400 кг на полицю.

В інтер’єрі стелаж може виконувати функцію перегородки для зонування великого приміщення чи оптимізації обмеженого простору, функціональних меблів чи просто декору. 

Місце призначення стелажа і навантаження на полиці мають принципове значення для правильного вибору не лише гарного чи доступного в ціні стелажа, а такого, який буде служити тривалий час і відповідатиме саме вашим потребам.

Якщо ви плануєте зберігати на стелажі книги чи папери, консервацію чи господарче приладдя, він повинен бути стійким і витримувати навантаження від 50 кг, як стелажі серії «Елегант» від МЕТКАСПОСТАЧ. До уваги, 20 середніх книжок – це близько 10 кг, а 6 літрів варення – понад 10 кг, тож стелажі зі скляними чи пластиковими полицями не підходять для таких цілей. Також оптимізувати простів у квартирі Вам допоможе перфорована панель від МЕТКАСПОСТАЧ. За її допомогою Ви з легкістю наведете лад в своїх інструментах.

Український виробник металевих поличних стелажів МЕТКАСПОСТАЧ пропонує широкий вибір моделей, які ви можете отримати вже наступного дня після замовлення. Купуючи стелаж від виробника, ви також отримуєте привабливу ціну і можливість конструювання індивідуальної моделі, яка оптимально підійде до ваших потреб.Головними перевагами металевих стелажів є:

• легкий монтаж і демонтаж, з яким впорається навіть не спеціаліст, не потребують спеціальних інструментів;

• довговічність в експлуатації;

• оптимальне співвідношення ціни та якості;

• привабливий зовнішній вигляд.

Насамкінець можна сказати, що стелаж в офісі та квартирі – незамінна частина функціонального інтер’єру. Він може стати унікальним акцентом в інтер’єрі квартири чи офісу завдяки кольору та фактурі, а враховуючи невелику ціну і функціональність, вони отримують якісну перевагу перед іншими видами меблів.