2020 рік приніс багато випробувань для всіх, пандемія вплинула і на сферу освіти. Через введення карантину з'явилися додаткові обмеження при вступі до інших держав. Освітня компанія Karandash підготувала інформацію про те, в які країни можливо зарахування і як вчинити за кордон під час карантину.

Вступ на навчання за кордон при пандемії COVID-19

Відправлення документів відбувається у звичайному режимі — дистанційно. Візове питання теж не доставить проблем, посольство видає візи за стандартною схемою.

Студентська віза дозволяє в'їзд у всі країни, крім Канади. При цьому для студентів не ставлять обмежень при в'їзді. Необхідність самоізоляції та здачі ПЛР-тесту на коронавірус визначає міністерство охорони здоров'я країни навчання. На рекомендації міністерства впливає рівень захворюваності, якість медичного забезпечення тощо.

До яких країн можна вступити при пандемії?

Більшість країн безпроблемно зараховують абітурієнтів навіть в нових умовах. Проте важливо звертати увагу на те, де навчання за кордоном в умовах карантину організовано найкраще.

Середню освіту з дотриманням всіх норм карантину можна отримати в школах Німеччини, Австрії, Іспанії або Британії. Середню музичну та профосвіту найкраще організували коледжі Німеччини.

Вища освіта в умовах карантину краще проходить в Америці, Британії, Голландії, Швейцарії та Італії (в університетах дизайну і моди). Зарахування можливо і в інші виші, але в цих країнах організовані швидкий переїзд і комфортні умови навчання.

Перераховані країни набирають абітурієнтів на перший семестр 2021 року зі стартом навчання в січні-лютому 2021.

Розглянемо, як відбувається зарахування і переїзд на прикладі Англії

По приїзду іноземні абітурієнти об'єднуються в групи, які називаються bubbles. Вони живуть в кампусі з блоковою системою або в 1-2-місних кімнатах з окремою душовою. Заклади, які не можуть забезпечити студентам такі умови в кампусі, орендують додаткове житло. Групи новоприбулих проходять карантин протягом 2 тижнів. Студенти повинні обов’язково дотримуватися рекомендацій, вони не можуть виходити з кімнат, кожен отримує окреме харчування.

Через 5 днів після приїзду можна здати ПЛР-тест на COVID-19. Студенти з негативним результатом можуть закінчити карантин і приступити до навчання.

Інший спосіб уникнути карантину — переїжджати в країну навчання з пересадкою в країні «зеленої» зони.

Освітнє агентство Karandash допомагає зі вступом у закордонні школи та університети з 2013 року. Супроводжують студентів від першого телефонного дзвінка до отримання диплома. Експерти можуть допомогти з вибором програми, ВНЗ і житла. Додатково можуть зайнятися підготовкою пакету документів, відкрити візу.

Фахівці Karandash сертифіковані Британською Радою. Це найвища оцінка професіоналізму агентів з освіти за кордоном.

За додатковою інформацією звертайтеся:

+38 (050) 313-10-21

+38 (096) 960-36-80

https://karandash.ua/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram