Анна Толмачова долучається до керівного складу компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» на посаді Директорки з персоналу з 1 квітня 2021 року. Ірина Брижак, яка з 2016 року очолює HR-функцію в компанії, прийняла пропозицію обійняти посаду Директорки з персоналу однієї із країн присутності МЕТRО з 1 травня 2021 року.

За останні 5 років Ірина Брижак згуртувала сильну команду, вдосконалила та спростила процеси HR-функції, впровадила грейдингову систему оплати праці та сформувала відповідну компенсаційну стратегію, водночас фокусуючись на розвитку лідерських компетенцій, та блискуче втілила в життя нову корпоративну культуру довіри і відкритості, щодня надихаючи колег на нові звершення. Також Ірина доклала значних зусиль для впровадження гнучкого режиму роботи для всіх співробітників Офісу підтримки торговельних центрів з метою зробити життя колег ще комфортнішим та допомогти їм підтримувати баланс між роботою та особистим життям на найвищому рівні.

Наступницею Ірини на посаді Директорки з персоналу з 01.04.2021 стане Анна Толмачова, яка приєдналася до компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» у вересні 2016 року на посаді Керівника управління по роботі з талантами. За період роботи в «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Анна зробила вагомий внесок в управління талантами компанії. Вона успішно впровадила цикл управління продуктивністю; заходи, пов’язані з навчанням та розвитком персоналу, що відповідали та підтримували стратегічні цілі організації; за її підтримки був розроблений бренд роботодавця, який дозволив METRO залучати, розвивати та зберігати таланти організації. Також Анна успішно трансформувала корпоративну культуру компанії у рамках концепції CARE, та стиль лідерства –  в рамках концепції DARE.

У лютому 2020 року Анна вирішила розширити функціональний досвід у сфері HR за межами управління талантами та примножити своє управлінське портфоліо проектами з креативної та діджитальної сфери бізнесу. У 2020 році Анна займала позицію HRD у міжнародному маркетинговому холдингу Digital Chain, де відповідала за становлення та трансформацію повного циклу HR-процесів для групи компаній, підтримку процесів злиття та поглинання, а також запуску стартапів та згортання проектів.

Анна здобула професійну освіту за програмами SHRM та CIPD та має більш ніж 12-ти річний досвід в управлінні талантами у таких бізнес-сферах, як FMCG, IT, Digital та Retail.

У новій ролі Анна відповідатиме за реалізацію HR-стратегії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» в межах бізнес-стратегії, приділяючи особливу увагу розвитку талантів, розкриттю потенціалу працівників та діджиталізації HR-процесів.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 17 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2019/2020 фінансовий рік (жовтень 2019 р. – вересень 2020 р.) склав 754 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua

METRO – це провідна міжнародна торговельна оптова компанія, що спеціалізується на обслуговуванні готелів, ресторанів та служб кейтерингу (HoReCa), а також приватних підприємців – власників закладів роздрібної торгівлі. Обслуговуючи понад 16 млн клієнтів у світі, компанія забезпечує їх якісними товарами як безпосередньо у великих торговельних центрах, так і онлайн, з професійною доставкою. Окрім цього, METRO допомагає своїм клієнтам розвивати бізнес та підвищувати конкурентоздатність, пропонуючи їм сучасні digital-інструменти, покликані розвивати та вдосконалювати сферу гостинності у кожній країні присутності компанії. Сталий розвиток є одним із ключових факторів успішного бізнесу METRO: вже протягом 7 років поспіль компанія входить до світового індексу сталого розвитку Dow Jones Sustainability Index. Компанія представлена у 34 країнах та надає робочі місця понад 97 тисячам працівників. Обсяг продажів METRO у 2019/2020 фінансовому році склав 25,6 млрд. євро. Більше інформації: www.metroag.de

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram