Paramount Comedy підготував чимало прем’єр у новому телевізійному сезоні. У вересні на глядачів чекають нові сезони легендарного серіалу "Як я зустрів вашу маму", а також продовження ситкомів "Голдберги", "Бруклін 9-9" та "Шіттс Крік".

З 14 вересня, у вівторок, о 16:20 та о 21:00 з понеділка по четвер телеканал Paramount Comedy транслюватиме 2 сезон серіалу "Як я зустрів вашу маму". За сюжетом, Тед та Робін нарешті разом, проте чи надовго? Виявляється, що у друга Теда Барні є брат. А Лілі, колишня дівчина іншого друга Теда – Маршала, розуміє, що їй не стати художницею та повертається у Нью-Йорк. І це лише декілька головних подій, про які розкаже продовження ситкому. Окрім цього, вже з 28 вересня глядачі зможуть одразу насолоджуватися 3 сезоном неймовірної історії кохання.

20 вересня, у понеділок, о 13:55 відбудеться прем’єра 5 сезону серіалу "Голдберги". З понеділка по четвер глядачам пропонують відволіктися від справ, зробити перерву та подивитися, як матір Беверлі не покидає надії опікуватися своїми улюбленими дітьми Баррі, Ерікою та Адамом. Проте й самі діти не проти бути ближче до сім’ї, головне – з перервами. Лише дідуся Альберта "Попса" та батька родини Мюррея влаштовує життя у одній великій родині. 

Також 20 вересня, у понеділок, о 18:05 та о 22:15 глядачі Paramount Comedy продовжать слідкувати за подіями героїв "Бруклін 9-9" у 7 сезоні серіалу. Нові пригоди з розкриття злочинів капітана Рей та детектива Джейк Перальта транслюватимуться з понеділка по четвер.

А 21 вересня, у вівторок, о 23:05 телеканал Paramount Comedy покаже 6 сезон "Шіттс Крік". Серіал про сімейство Роузів та їхне життя у мотелі містечка Шіттс Крік можна дивитися з понеділка по четвер. Алексіс та Девід не припиняють дивувати батьків – дорослі діти не можуть влаштувати власне особисте життя, чим засмучують більше себе, ніж своїх батьків. А батько сімейства Джонні взявся за управління мотелем.

Окрім цього, на вихідних Paramount Comedy пропонує відпочити разом з марафонами "Теорія великого вибуху" – щосуботи о 14:00 та щонеділі о 17:40 та "Як я зустрів вашу маму" – щосуботи о 16:00 та щонеділі об 11:00.

Заряджайтеся на позитивні емоції щодня разом з улюбленими культовими серіалами на телеканалі Paramount Comedy.