У жовтні на глядачів телеканалу ПЛЮСПЛЮС чекають прем’єри найочікуваніших мультсеріалів осені – новий серіал «Життя поні» (від англ. My Little Pony), запуск «Вулиця Далматинців, 101» (від англ. 101 Dalmatian Street) та показ 4 сезону «Тобот» (від англ. Tobot).

Короткі історії «Життя поні», які вийдуть на екрани глядачів ПЛЮСПЛЮС у жовтні, розповідають про повсякденне життя гривастої шістки, яка живе в альтернативній реальності та має свої супер-здібності.

Пінкі Пай здатна роздутися, луснути, а потім, як птах Фенікс, відновитися з попелу. Твайлайт може розпадатися на дрібні шматочки, а Еплджек – говорити з телеглядачами. Реріті може покликати свій невеликий диванчик і, втомившись, впасти на нього, коли Флаттершай – змінювати власні розміри: від велетенського до мінімального. Щодо Рейнбоу Деш – про її здібності дізнаєтеся під час перегляду.

Дивіться «Життя поні» вже цієї суботи, 10 жовтня, о 16:25 на ПЛЮСПЛЮС.  

Улюблений серед багатьох анімаційний серіал «Вулиця Далматинців, 101» розповідає про пригоди цуценят Ділана та Доллі, їхніх батьків та 97 молодших братів і сестер.

Всі вони мешкають у сучасному Лондоні за однойменною адресою – вулиця Далматинців, 101, та регулярно потрапляють у кумедні ситуації, які й змушують дивитися епізод за епізодом, щоб дізнатися, яке завершення мають пригоди цуценят.

У вівторок, 20 жовтня, о 21:15 вмикайте телеканал ПЛЮСПЛЮС для перегляду мультсеріалу «Вулиця Далматинців, 101».

Також у ефір телеканалу повертається «Тобот». ПЛЮСПЛЮС покаже 4 сезон фантастичних пригод, де глядачі дізнаються про ланцюжок дивних автокатастроф, які розслідував доктор Франклін Чар до того, як його викрали невідомі злочинці.

Тоботи – автомобілі-роботи, творіння доктора, кидають виклик злочинності, щоб захистити околиці рідного міста разом із синами-близнюками Франкліна – Райаном і Корі. У новому сезоні героям доведеться докласти чимало зусиль, щоб розгадати загадковість автокатастроф та викрадення доктора.

Слідкуйте за анонсами жовтня щодо точної дати та часу виходу нового сезону «Тобот» на ПЛЮСПЛЮС.

Ви також можете дивитися улюблені анімаційні серіали у прямому ефірі або у записі на 1+1 video. Слідкуйте за новинами ПЛЮСПЛЮС на сторінках у instagram та facebook, де можна знайти багато цікавих фактів про мультсеріали, головних героїв і не тільки.

Додатково:

ПЛЮСПЛЮС – анімаційний, розважально-пізнавальний телеканал для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС – це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, улюблені Disney, Nickelodeon, а також розвиваючі та пізнавальні програми.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram