Краща сумісність: названі знаки Зодіаку, які створені один для одного. Фото: ua.depositphotos.com

Є пари знаків Зодіаку, які завжди будуть щасливі разом - у них відносини рівні, стабільні, для всіх оточуючих – передбачувані. А є протилежні знаки Зодіаку, які магнитятся. І начебто, за логікою, пара з них повинна бути погана і ненадійна – але гороскоп сумісності стверджує, що це знаки Зодіаку, які якщо зійшлися, то завжди будуть разом.

Овен і Стрілець - між ними іскри летять і так палахкотить, що друзі, йдучи на зустріч із ними, думають: чи не захопити відерце води. І нехай часом такі відносини вимотують - зате їм ніколи не нудно разом. Їхнє спільне життя не пройде без сварок - проте ні з яким іншим знаком Зодіаку ні в одного з них не буде стільки теплоти та пристрасті.

Читайте такожНазвані знаки Зодіаку, які допоможуть в найскладнішу митьРак і Скорпіон - вони відмінно підходять один одному в ліжку. При цьому у Скорпіона можуть бути проблеми з вірністю, а у Рака – з почуттям власництва. До того ж обидва вони трохи егоїсти – що теж здатне додати проблем. Але їх магнетично тягне один до одного. І якщо вони поважають один одного – то зуміють домовитися в будь-якому питанні.

Відео дня

Козоріг і Діва відмінно доповнюють один одного. При цьому Козеріг часом може пред'являти до партнера завищені вимоги, проте спокійна скромна натура Діви допоможе їй приборкати свою другу половинку. В їхньому тандемі може не вистачати пристрасті, проте в побуті і в фінансових питаннях вони порозуміються просто відмінно.

Раніше були названі знаки Зодіаку серед чоловіків, в чий полон готова здатися будь-яка жінка. Всього таких знаків Зодіаку чотири.