Рекорд зафіксовано під час традиційного святкування Октоберфест в м.Київ. Довжина рекордного хот-дога складає 1,83м, а загальна вага - 24 кг.

Після офіційної частини фіксації рекорду всі охочі мали можливість  спробувати авторську страву. Символічно, що у рекордному хот-дозі основним інгредієнтом стала класична сосиска "Прем’єра". Саме з неї, понад 14 років тому, почався шлях найм'ясніших Українських сосисок та ковбасок Mr.Grill в хот-догах на АЗС.

Натуральне фермерське м'ясо: яловичина, свинина, куряче філе  та прянощі створюють смак якої ми пам’ятаємо з дитинства. Завдяки інноваційній гриль-технології у поєднанні з шоковим заморожуванням виготовлено сосиску без ММО(м'ясо механічної обробки), консервантів та шкідливих добавок.

Нагадаємо, що 2015 році група компаній Premier FOOD з ТМ Mr.Grill вже встановлювала рекорд найбільшого хот дога з розміром 1,17м  та вагою 19,5 кг. Група компаній Premier FOOD – визнаний національний лідер у галузі фуд сервісу.  Зараз компанія виробляє в середньому 10 млн ​​хот-догів і 3 млн бургерів на місяць торгової марки Mr.Grill, які можно скуштувати на АЗС, стріт фуді та в роздрібних мережах.

Сертифікат вручили засновнику та директору групи компаній Premier FOOD Віталію Войтовичу.