Після установки вікон, потрібно приступити до їх декору. Звичайно, можна використовувати класичні портьєри або легкі фіранки, але все ж краще віддати перевагу сучасним і функціональним ролетів тканинним. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, які відрізняються між собою не тільки кольором, але і фактурою.

Конструкція тканинних ролет є прямокутним відрізок матеріалу, який при піднятті штори накручується на спеціальний вал. У рулонних шторах закритого типу він додатково оснащений захисним коробом. У ролет відкритого типу такого короба немає.

Крім того, що ролети тканинні є чудовим захистом від сонця, вони виконують ще ряд корисних функцій:

1. Дозволяють регулювати ступінь освітлення в кімнаті. Залежно від светопропускной здатності тканини, ви можете повністю затінити приміщення, наповнити його яскравим світлом або м'яко розсіяти сонячні промені. При цьому, навіть в закритому вигляді ролет дозволяє розглянути вулицю, приховуючи те, що відбувається всередині будинку або квартири.

2. Захищають меблі і стіни від вигорання.

3. Завдяки створенню повітряної подушки між полотном і склом, ролети дозволяють зберегти тепло всередині приміщення взимку і захистити від спеки влітку.

Тканинні ролети можуть мати різну світлопропускну здатність. Підбирати відповідну тканину слід, виходячи з розташування вікон і призначення кімнати:

1. Прозорі рулонні штори повністю пропускають сонячне світло, лише злегка його розсіюючи. Їх встановлюють виключно в якості декору вікна і доповнюють портьєрами або іншими щільними шторами.

2. Напівпрозорі ролети лише частково захищають від сонячних променів. Це відбувається завдяки наявності подвійного атласною нитки в структурі полотна. Вночі така штора дозволяє, практично, повністю занурити кімнату в темряву, захищаючи її від світла вуличних ліхтарів.

3. світлонепроникними ролети виконуються з сучасної тканини блек-аут. Вони дозволяють створити ефект ночі в будь-який час доби, повністю блокуючи світло. Їх встановлюють в спальні, дитячої або в кімнаті, в якій використовується проектор.

4. Ролети день-ніч представляють собою подвійне полотно, перекинути через вал. Воно складається з смуг різної щільності, які чергуються між собою. Переміщаючи полотно по валу, ви можете самостійно регулювати ступінь освітлення в кімнаті на свій смак.

Для того, щоб правильно підібрати ролети тканинні в будь-яку кімнату, варто звернути увагу на властивості тканини, з якого вони виготовлені і ступінь прозорості. Також важливо, щоб полотно ідеально поєднувалося з інтер'єром кімнати і гармоніювало з окремими елементами декору. Звертайте увагу на колір стін, меблів і текстильних предметів, для того, щоб створити ідеальний інтер'єр.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram