Відтепер зробити замовлення на My Water Shop додому чи в офіс — ще простіше. В оновленому додатку на вас чекає вода в різних форматах від 0,15 л до 18,9 л, спеціальне обладнання (кулери, помпи тощо) та інша продукція. А ще — легкий, повітряний дизайн, інтуїтивно зрозумілий функціонал, оновлений особистий кабінет та наше улюблене — персональна емодзі-аватарка. Для всіх юзерів — friendly onboarding, зручна структура каталогу та можливість власних налаштувань.

"Ми віримо в діджиталізацію та щодня впроваджуємо інноваційні рішення в роботу IDS Borjomi Ukraine. Ми слідкуємо за трендами та створюємо їх. Ми точно знаємо, що майбутнє — за брендами, які відчувають дух часу та оновлюються разом зі світом навколо. Тому, коли ми вирішили апгрейдити додаток My Water Shop, ми ґрунтовно підійшли до справи, зібрали команду, сформували бачення останніх тенденцій в цифровому дизайні, вивчили ваші відгуки і побажання та впровадили їх.

Слідкувати за запасами води прямо з власного девайса? Ізі! Замовляти товари через зручний, зрозумілий додаток? Ізі! Обирати можливість безконтактної доставки? Ізі! Зберігати власні замовлення, слідкувати за акціями? Ізі! Наша робота над додатком не зупиняється, тому будемо вдячні за всі ваші відгуки, але вже сьогодні ви можете завантажити My Water Shop та оцінити всі переваги додатку", – розповідає директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.

Завантажуйте додаток My Water Shop в AppStore або Google Play, замовляйте природну мінеральну воду та інші товари з асортименту в будь-яке місто України, насолоджуйтесь зручним сервісом, створеним для вас.