Як і всі мультфільми Pixar "Лука" відрізняється прекрасним малюванням / кадр з фільму

Італійська Рів'єра, море, сонце, паста і фісташкове морозиво. Звучить чудово, чи не так? Якщо ви скучили за прекрасною атмосферою сонячної Італії, то кіностудії Disney і Pixar приготували для вас прекрасний подарунок. Сьогодні в український прокат виходить мультик від справжніх гуру анімації "Лука".

Це історія про хлопчика на ім'я Лука, який проводить літо в мальовничому приморському містечку, розташованому на італійському узбережжі. У всіх хлоп'ячих авантюрах бере участь його новий найкращий друг. Єдина заковика тут полягає в тому, що насправді в образі хлопчика ховається морський монстр з глибин лагуни, і в містечку на нього починається справжнє полювання.

Як і всі мультфільми Pixar "Лука" відрізняється прекрасним малюванням. М'які шевелюри морських мешканців так і хочеться помацати, на барвистих італійських будиночках промальований кожен відтінок, що підкреслює старовину і його неповторну автентичність, а в тальяттеле кожна макаронінка так і лисніє від соусу, викликаючи гострі напади голоду прямо в кіно. 

кадр з фільму

Таким чином, час від часу глядач відволікається від сюжету, який в стрічці збудований досить динамічно і без провисань, щоб просто помилуватися пейзажами Італії і зануритися в її розслаблену атмосферу. Цьому особливо сприяє відмінний музичний супровід. Творці підібрали такі пісні і музику, які так і шепочуть вам з екрану: "Ось так звучить справжня Італія". 

кадр з фільму

До речі, окремо хочеться відзначити чудовий український дубляж, якому якимось чином вдалося зберегти справжній італійський колорит і італійське звучання, додавши до нього українську "перчинку". 

Читайте такожЩо подивитися на вихідних: невгамовний Він Дізель, жіноча версія Локі та документалка про пінгвінятокУ мультфільмі є і де посміятися, де випробувати найсильніший напад розчулення, а де зупинитися і подумати, що ж все-таки важливіше, твої власні бажання або справжня дружба. 

Барвисту анімацію буде цікаво подивитися як дітям, так і дорослим, адже кожен знайде тут щось для себе. А в кінці "Лука", як і кожен мультик Pixar'а навчить вас дечому такому, про що легко забути в повсякденній суєті, але що необхідно все ж згадати, адже без цього не має обходитися жодна людське життя. 

Ольга Броскова