Якщо ви керівник київської компанії і вам потрібні співробітники з хорошим знанням англійської мови, ви можете піти одним з трьох шляхів. Перший - це пошук нових працівників. Другий - пошук способу мотивувати співробітників самостійно відправитися на курси, щоб вивчити англійську мову. І третій - це організація корпоративного навчання. Ми вважаємо, що останній варіант курсів англійської мови в Києві є найкращим вибором для великих компаній. І ось чому.

У чому особливості курсів англійської мови в Києві, створених для корпорацій

Головна особливість подібних київських мовних курсів - орієнтація виключно на цілі компанії. Тобто, якщо вашим менеджерам в майбутньому доведеться проводити переговори з іноземними партнерами - цим завданням вони і будуть займатися на курсах англійської. Якщо ваші працівники повинні вести ділову переписку - саме кореспонденції викладач англійської мови і присвятить свої заняття.

Є у київських курсів англійської мови й інші особливості, які одночасно виступають їх перевагами:

  • орієнтація на професійну лексику, яка має безпосереднє відношення до сфери діяльності вашої фірми;
  • вивчення особливостей ділового спілкування - усного та письмового;
  • посвята в правила бізнес-етикету;
  • вивчення найбільш актуальних ідіом з англійської мови, які найчастіше використовуються в діловому спілкуванні;
  • орієнтація на граматику англійської, використовувану в діловій лексиці.

Іншими словами, одночасно з вивченням англійської, студенти корпоративних мовних курсів, які проводяться в Києві, вдосконалюють себе як професіоналів. Такі курси - це можливість відточити свої ділові навички в ігровій формі і в колі колег.

Щоб ви краще усвідомили різницю між звичайною розмовною англійською мовою, а також бізнес-спілкуванням, наведемо приклади використання слова "goodbye" з курсів англійської мови в Києві. Якщо на прощання одному ви легко можете сказати короткий "bye", то діловим партнерам доречніше сказати "It was nice meeting you". Ця фраза перекладається, як "було приємно побачитися", і свідчить про гарний рівень англійської у людини, яка вміє доречно її використовувати.

H2 Корпоративне навчання проти звичайних мовних курсів

Розберемося в питанні, чому співробітники компанії не повинні вчити англійську самостійно. Справа в тому, що в подібній ситуації кожен співробітник компанії знайде собі різні курси. І досягне різних успіхів у вивченні мови. Вам же необхідно, щоб київські мовні курси підготували їх до досягнення цілей вашої компанії.

Також необхідно розуміти, що вкладаючись в навчання своїх працівників, ви підвищуєте їх лояльність до компанії. Тим самим ви гарантуєте собі, що ваші надійні і досвідчені фахівці не звільняться і не підуть до конкурентів. А це важливо для успіху і престижу буд-якої київської компанії.