У Міжнародній школі «Меридіан» (Київ) відбувся фінал пісенного конкурсу «Кольори голосів», який є місцевим відбірковим туром до участі у світовому етапі Міжнародного фестивалю мов та культур (IFLC).  

Цей захоплюючий і яскравий музичний поєдинок став ключовою подією Всеукраїнського фестивалю мов та культур−2021 (UFLC). Його організували школа «Меридіан» та Міжнародний культурний центр «Сяйво» за підтримки низки міністерств: освіти і науки, молоді та спорту, а також Інституту модернізації змісту освіти МОН України, Патріотичного союзу українців «Соняшник», Міжнародного благодійного фонду «Соняшник» та Школи естрадного виконавства «DreamSchool».  

Ведучою святкової програми, яка з огляду на карантин проходила переважно в онлайн-форматі, стала випускниця Міжнародної школи «Меридіан» і багаторазова учасниця фестивалю від України Алла Сорока. Відзначивши, що цього року її альма-матер святкує вже 20-й ювілей, пані Алла запросила до слова директорку школи Наталію Сошнікову. Пані Наталія розповіла про здобутки освітнього закладу протягом майже чверті століття діяльності, а також висловила надію, що вже наступного разу фестиваль відбуватиметься у звичному форматі, даруючи присутнім радість живого спілкування.  

Виступи учасників пісенної феєрії оцінювало професійне журі: президент ГО «Патріотичний союз українців» Алла Горбунова, заслужена артистка України, солістка Національної опери України Олена Гончарук, відомий український співак, музикант Ігор Грохоцький, автор-виконавець, медіаексперт, актор, ведучий, телеексперт ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Сагаловський, заслужена артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, співачка, композитор Вікторія Васалатій.  

Зазначимо, що бали, виставлені членами журі, склали 75% від загальної оцінки виступу кожного конкурсанта, а ще 25 % припали на голоси, віддані виконавцям віртуальною аудиторією, яка долучилася до кількаденного народного онлайн-голосування.  

Упродовж фінальної концертної програми було продемонстровано виступи 18 півфіналістів, які боролися за першість у національному відборі. Колегія журі разом із глядачами по той бік екрану переглянули конкурсні номери Софії Аль-Хадіді, Дар’ї Байрамової, Олександра Балабанова, Аліси Ботвінцевої, Марії Данілової, Лєтісії Іскандер, Олександри Кабакової, Олександри Книш, Христини Матлак, Дар’ї Молодиної, Ольги Полудень, Вікторії Скакун, Христини Старикової, Ольги Ткаченко, Тараса Товстого, Поліни Хорошевської, Ірини Шегеди та Софії Швець.  

Претенденти на лідерство представляли різні міста нашої країни: серед молодих митців були учасники з Києва, Вінниці, Чорноморська, Тернополя, Запоріжжя, Кропивницького, Мирнограда, Луцька та Ірпеня. Численним глядачам було також запропоновано відеосюжет про Міжнародний фестиваль мов та культур (IFLC), а також запис колективного виконання композиції «Colors of the World», що стала лейтмотивом фестивалю.  

Після завершення основної програми настала мить, на яку так чекали конкурсанти – оголошення переможця та імен учасників, які посіли друге і третє місця. Цьогоріч було обрано й конкурсанта, якому вдалося дібрати найоригінальніше сценічне вбрання з українським колоритом. Тріумфаторкою у цій категорії стала юна співачка з Луцька Ольга Ткаченко.  

Почесне третє місце на пісенному конкурсі «Кольори голосів» дісталося Олександру Балабанову з Києва. Другою у музичних перегонах стала Христина Старикова з Мирнограда, а першість виборола Софія Швець зі столиці.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram