Ілюстрація REUTERS

У відповідності зі своїм Кодексом постачальника Група Ferrero опублікувала Хартію по лісових горіхах. Документ містить корпоративні зобов'язання і вимоги, засновані на обраних компанією пріоритетах за трьома напрямками: права людини і соціальні практики, охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, а також прозорість ланцюжка поставок. Цей документ відображає намір Ferrero стати драйвером сектора лісових горіхів, що створює цінність для всіх.

Ferrero, у співпраці з некомерційною організацією EarthwormFoundation, системно працює над поліпшенням ланцюжків створення вартості і розвитком відповідальних практик у ланцюжку поставок лісового горіха. Ця співпраця, закладена в основі Хартії, також включає в себе аналіз конкретних проблем в секторі лісових горіхів і вироблення підходів для їх вирішення. Вона здійснюється в партнерстві з нашими постачальниками і іншими стейкхолдерами, з метою розвитку стійкого і етичного ланцюжка створення вартості.

Проблеми в секторі лісових горіхів складні і в деяких країнах мають глибоке коріння. Ці проблеми пов'язані з необхідністю поліпшення умов праці зайнятих в галузі працівників, - з метою вирішення соціальних проблем, включаючи проблему використання дитячої праці. Наше бачення сталого розвитку сектора лісових горіхів, викладене в даній Хартії, передбачає процвітання фермерських господарств, повагу прав працівників і дітей, а також екологічні цінності - турботу про навколишнє середовище за допомогою впровадження регенеративних сільськогосподарських практик.

Положення Хартії поширюються на всіх постачальників лісового горіха Ferrero; вони засновані на необхідності дотримання нашої власної політики, якої повинні дотримуватися всі постачальники Ferrero, а також на переконаності компанії в тому, що недостатньо просто дотримуватися положень Хартії; важливо визначити для себе конкретні зобов'язання в зв'язку з вибраними пріоритетами та ініціативи для вирішення складних завдань. Хартія буде реалізовуватися за трьома напрямками, в основі яких комплексна перевірка всіх постачальників компанії:

  • Права людини і соціальні практики - це зобов'язання націлене на забезпечення щасливого дитинства і захист дітей на всіх територіях, де росте використовуваний нами лісовий горіх, а також на поліпшення умов життя громад і їх більшої стійкості. Для Ferrerо захист дітей означає запобігання і повне викорінення дитячої праці протягом всього ланцюжка створення вартості, завдяки багатосторонньому підходу. Ferrero твердо дотримується переконання, що кожна дитина повинна бути захищена в своєму праві рости в безпечному навколишньому середовищі, отримуючи освіту і повноцінний розвиток.
  • Охорона навколишнього середовища та сталий розвиток - ми націлені на застосування принципів регенеративного сільського господарства на наших власних агрофермах і підтримуємо прийняття цих принципів сільськогосподарським співтовариством на окремих територіях в країнах, які поставляють нам сировину.
  • Прозорість постачальників - ми прагнемо до досягнення повного відстеження наших лісових горіхів до рівня ферми.

Ми будемо ділитися інформацією про свої досягнення та проблеми, з якими ми стикаємося на цьому шляху, публікуючи щорічні плани дій і оновлений статус положень нашої Хартії. Ключова роль в реалізації цього документа відведена програмі сталого розвитку Ferrero FarmingValues (FFV) по лісових горіхах.

"Ми раді співпрацювати з компанією Ferrero з метою домогтися міцних змін у ланцюжку поставок лісових горіхів. Ferrero визнає, що для вирішення цих проблем необхідний цілісний і довгостроковий підхід. Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з Ferrero в рамках реалізації зобов'язань щодо постачання лісових горіхів ", - говорить Борис Сарабер, директор з виробництва EarthwormFoundation.

"Лісовий горіх - це основний інгредієнт продуктів Ferrero. Завдяки нашій програмі Ferrero FarmingValues і колективній взаємодії ми робимо свій внесок у розвиток стійкого ланцюжка створення вартості. Мета нашої нової Хартії полягає в тому, щоб, здійснюючи цю роботу, стати драйвером сектора лісових горіхів, який створює цінність для всіх. Незмінно слідуючи принципам прозорості, ми будемо регулярно інформувати вас про досягнутий прогрес в нашій роботі", - говорить Марко Гонсалвес, FerreroChiefProcurement & HazelnutCompanyOfficer.

Детальніше за посиланням:Learn more about our Ferrero Hazelnut Charter

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram