В рамках свого зобов'язання - до 2025 року перейти на 100% паковання, придатне для переробки, повторного використання або компостування (див. посилання itscommitmenttomakeallpackaging 100% reusable, recyclableorcompostableby 2025), - Група Ferrero буде регулярно інформувати про свої дії по його реалізації . Сьогодні в своєму першому повідомленні Ferrero оголошує про новації в пакованні для KinderJoy, про дослідження Групи, які спрямовані на пошук хімічних способів переробки, а також про партнерство в проектах по розробці загальних принципів екодизайну паковання.

Для досягнення цього важливого зобов'язання по пакованню компанія Ferrero задіє свої структури, а також постачальників і партнерів. Інвестиції в НДДКР і Відкриті інновації, а також спільна робота з партнерами дозволять Ferrero реалізувати стратегію щодо відмови від зайвого пластикового паковання без шкоди для якості і свіжості продуктів .

Впровадження придатної для переробки ложки в пакованні KinderJoy

Нова ложка виготовлена з високоякісного первинного паперу, отриманого із сертифікованих екостійких джерел. Проект був розроблений на основі інноваційних дизайнерських ідей науково-дослідницької команди Ferrero і реалізований у співпраці зі спеціально відібраними постачальниками. Надзвукова технологія герметизації дозволяє запакувати паперову ложку в пластикову плівку без використання будь-яких додаткових речовин або добавок.

Крім того, що нова ложка для паковання KinderJoy отримала сертифікати безпеки від незалежних експертів і пройшла тести на придатність до переробки, вона також добре зарекомендувала себе в споживчих дослідженнях, отримавши схвалення батьків і дітей, які знайшли її зручною у використанні. Нова ложка для KinderJoy буде поетапно впроваджена в усіх країнах ЄС на початку 2021 року, а в глобальному масштабі - починаючи з 2022 року.

Впровадження паперової ложки для KinderJoy забезпечить приблизно 45%-не скорочення вуглецевого сліду з подальшим зменшенням використання пластику більш, ніж на 1500 тон на рік у порівнянні з нинішнім пакованням.

Наш незмінний підхід до інновацій

Компанія Ferrero послідовно впроваджує інновації, спрямовані на підвищення стійкості свого паковання. Відповідно до цього підходу, у співпраці з проектом Reciplast і постачальниками, Ferrero вивчає можливості розвитку хімічної переробки відходів.

Хімічна переробка може допомогти у випадку з деякими складними структурами, які використовуються в пластиковому пакованні, де механічна переробка неможлива. Це також збільшує доступність «чистого» переробленого пластику, який може бути повторно використаний в харчовому пакованні. Досліджуючи можливості хімічної переробки відходів, компанія Ferrero розглядає нові потенційні рішення, які сьогодні ще недоступні в промислових масштабах.

Партнерство з метою розробки спільних керівних принципів екодизайну

Для забезпечення переробки всіх компонентів паковання, дизайнери повинні вибрати і скомпонувати матеріали таким чином, щоб кінцеве паковання могло бути успішно утилізоване, зібране, відсортоване і повністю перероблене.

Для досягнення цієї важливої мети компанія Ferrero співпрацює з різними зацікавленими сторонами, включаючи CEFLEX і RecyClass. Головним завданням такого партнерства є розробка загальних принципів екодизайну, які будуть єдиними для всієї галузі.

CEFLEX-ця співпраця компаній і асоціацій ЄС, що разом утворюють ланцюжок створення вартості гнучкого паковання. Це партнерство буде зосереджене на розробці і застосуванні керівних принципів проектування як самого гнучкого паковання, так і інфраструктури для збору, сортування та переробки відходів.

RecyClass-це ініціатива компанії Plastics Recyclers Europe, спрямована на те, щоб допомогти ланцюжку створення вартості пластика знайти правильний підхід для переробки паковальних матеріалів. За допомогою такого партнерства RecyClass надає інструмент оцінки придатності пластику до переробки; такий підхід покликаний сприяти виявленню потенційних проблем і напрямків покращення, що стосуються терміну використання паковання,- з метою підвищення його придатності до переробки.

"У жовтні 2019 року компанія Ferrero взяла на себе серйозне зобов'язання щодо створення більш стійкого паковання в рамках нового глобального зобов'язання з Фондом Еллен Макартур по безвідходній економіці пластику

(див. посилання TheNewPlasticsEconomyGlobalCommitmentwiththeEllenMacArthurFoundation).

Наші останні ініціативи, включаючи ложку для паковання KinderJoy, яка 100% переробляється,  дослідження Групи, спрямовані на пошук хімічних способів переробки паковання, а також співпраця з іншими зацікавленими сторонами в розробці керівних принципів екодизайну, - все це важливі кроки на нашому шляху до досягнення поставленої мети. Ми сподіваємося, що вже скоро зможемо повідомити вам про нові досягнення, оскільки налаштовані на максимально швидкий перехід до економіки замкнутих циклів по використанню матеріалів ", - підкреслив Фабіо Мора, директор по пакованню Групи Ferrero.

Група Ferrero продовжить інформувати про досягнуті результати в рамках свого нового зобов'язання - до 2025 року перейти на паковання, яке 100% придатне для переробки, повторного використання або компостування.

1 Джерело: Ipsos, Березень 2019 р

Про наших партнерів:

Ініціатива CircularEconomyforFlexiblePackaging (CEFLEX) - це співпраця понад 140 європейських компаній, асоціацій та організацій, що разом складають ланцюжок створення вартості гнучкої упаковки. CEFLEX діє на всій території ЄС, розробляючи і просуваючи кращі системні рішення, підвищуючи продуктивність гнучкого паковання в умовах економіки замкнутих циклів. Більш детальну інформацію про цю ініціативу та повний список учасників партнерства можна знайти за адресою www.ceflex.eu

RecyClass - це ініціатива асоціації PlasticsRecyclersEurope, спрямована на те, щоб допомогти ланцюжку створення вартості пластика знайти оптимальний спосіб для вибору дизайну паковання, з метою підвищення його придатності для подальшої переробки. https://recyclass.eu/recyclass/

Reciplast - це проект, який фінансується спільно ЄС і регіоном П'ємонт. Він спрямований на підвищення екостійкості автомобільних і паковальних пластикових комплектуючих шляхом розробки рішень по розділенню, рециркуляції і валоризації використаних матеріалів, а також промислових відходів, які все ще створюють критичну проблему з точки зору їх придатності для переробки та повторного використання. https://www.reciplast.it/

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram