Кого чекають неприємності в серпні / фото pixabay.com

Відомий астролог Влад Росс застерігає деякі знаки від навислої загрози. Серпень буде для них дуже складним місяцем, повним важких випробувань. Раніше спеціально Влад Росс склав фінансовий гороскоп на серпень і назвав головних щасливчиків у грошовій сфері.

Риби

Риб чекає дуже непростий серпень. Ви часто будете відчувати, що нерви вже на межі. Висока ймовірність нервових зривів. Для жінок цього знака є загроза зґвалтування. Можливі думки про самогубство. Крім того, цьому знаку потрібно берегти серце і від душевних ран, і від реальних хвороб.

Скорпіон

Для представників цього знака особливо велика небезпека пограбувань, втрати майна, викрадення машини. Будьте обережні. У серпні не варто надовго їхати з дому. Якщо когось і навідають домушники, то тільки Скорпіона. У наступному місяці не рекомендується ризикувати у сфері фінансів і вплутуватися в сумнівні схеми. Ви ризикуєте прогоріти.

Рак

У відносинах і сімейних справах все складеться благополучно. Але розслаблятися Ракам не варто. Зірки пророкують вам проблеми з енергетичним потенціалом. Через це Раки ризикують потрапити в лікарню в серпні. Можливі несподівані критичні ситуації в дорозі, ДТП і нещасні випадки. Представникам цього знака буде часто не вистачати життєвих сил.

Вам також може бути цікаво: