Гороскоп на п'ятницю / inform-progulka.by

День наробить рішучістю і допомагає в боротьбі за своє місце під сонцем.

Овен

Ймовірні перешкоди і агресія з боку недоброзичливців. Проявіть стійкість і силу духу - і тоді будь-які негаразди вас обійдуть. 

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, які люблять розігрувати драму і трагедію
Тілець

Можливий несподіваний конфлікт, але він швидко вирішиться на вашу користь, якщо ви позбудетеся від агресії, невдоволення і роздратування. Постарайтеся проявити розуміння і емпатію до людей.

Близнюки

Зірки обіцяють Близнюкам удачу в справах. Ось тільки постарайтеся не забувати, що для того, щоб щось отримати, потрібно потрудитися. 

Рак

Рак здатний на багато що. Зірки нагадують, що ваше щастя - у ваших власних руках

Лев

Дайте волю своїй фантазії. Навчання і наукова праця, винахідництво, реклама, маркетинг – практично в будь-якій області Лев  здатний проявити себе, привнісши свіжий струмінь креативу. 

Діва

Діва буде налаштована мрійливо-навіть якщо обставини терміново зажадають спуститися з небес на землю, зробити це їй буде нелегко.

Терези

Даний день відзначений переоцінкою цінностей. Можливий новий етап у розвитку ділового та особистого життя.

Скорпіон

Будьте готові до суттєвих змін. Варто наважитися на романтичні пригоди. Ви ніколи не будете шкодувати про це, тому що поруч з вами виявиться надійна людина. 

Стрілець

Стрілець буде впевнений у своїх діях і схильний до останнього стояти на своєму. Завдяки цьому ви встигнете здійснити дуже багато планів. 

Козеріг

Ймовірні неприємні звістки від близької людини, нещасні випадки і хвороби. 

Водолій

Намагатися зробити все відразу-значить не зробити нічого. Розслабтеся і не намагайтеся наздогнати всіх одночасно. 

Риби

День для Риб обіцяє бути дуже вдалим: вони будуть без праці знаходити спільну мову з оточуючими, і їм варто скористатися цим в своїх інтересах.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології: