Гороскоп на суботу / zinoti.lt

сьогодні зірки обіцяють день, коли концентруватися на будь-яких завданнях буде легше легкого. 

Овен

Не рекомендуються важка фізична праця і перенапруження. У колі друзів або членів сім'ї ви знайдете спокій і комфорт.

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, які люблять розігрувати драму і трагедію
Тілець

сьогодні зірки гороскопу попереджають Тельця про те, що від його очей приховано щось важливе. Будьте обережні: недоброзичливці можуть плести інтриги за Вашою спиною. 

Близнюки

сьогодні ви можете впоратися з усіма справами, за які б не взялися. Винахідливість і здатність дивитися небезпеки в очі допоможуть вам вибратися з найскладніших ситуацій.

Рак

сьогодні Рак буде максимально егоцентричний і в будь-яких питаннях буде ставити себе на перше місце. Гороскоп на цей день наділяє його величезними запасами впевненості в собі.

Лев

сьогодні зірки гороскопу радять Леву приділити особливу увагу близьким людям. Навіть якщо у нього багато роботи, варто вирватися з-під гніту справ, щоб побути разом з тими, хто йому дорогий.

Діва

Можливо, сьогодні Діва випробує почуття дежавю або на її очах відбудеться дивовижна подія, збіг або явище. У будь-якому випадку день обіцяє бути ненудним. 

Терези

У вас з'явиться бажання працювати, зросте активність. Визначтеся, в якому напрямку життєдіяльності ви повинні докладати зусиль. 

Скорпіон

сьогодні зірки гороскопу раз у раз будуть схиляти Скорпіона давати оточуючим поради, причому поради ці будуть вельми слушними

Стрілець

сьогодні зірки гороскопу віщують Стрільцеві не найсприятливіший день, проте причиною цього будуть не стільки зовнішні обставини, скільки він сам. 

Козеріг

сьогодні-день, коли з самого ранку все може валитися у Козерога з рук. Він здатний відчути занепад сил. Головне-візьміть себе в руки і постарайтеся не вдаватися до зневіри. 

Водолій

сьогодні Водолія необхідно бути делікатніше з оточуючими, особливо з близькими людьми, хоча зірки гороскопу, на жаль, не будуть його до цього схиляти.

Риби

У цей день ваш енергетичний потенціал буде рости. Хоча можливі деякі труднощі, але серйозного впливу на хід справи вони не нададуть.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології: