false

Керований Earthworm Foundation і компанією Airbus Starling використовує супутникові знімки з урахуванням особливостей місцевості для моніторингу змін ґрунтового покриву і порушення лісового покриву майже в режимі реального часу. Надаючи дані, що показують, де відбувається потенційна вирубка лісів, Starling дозволить Ferrero виявляти невідповідності в своєму ланцюжку поставок пальмової олії і ініціювати корегування на місцях.

Це зобов'язання є частиною великої програми, розпочатої в 2013 році. З цього часу Ferrero співпрацює з Earthworm Foundation з метою підтримати зусилля фонду в області стійкого виробництва пальмової олії. У 2016 році, після досягнення 100%-ї простежуваності на плантаціях пальмової олії, Ferrero ініціювала перевірку дотримання принципів захисту лісів (відповідно до Хартії по пальмовій олії) з боку виробників пальмової олії, задіяних в її ланцюжку поставок. У тому ж році Ferrero запустила пілотний проект Starling, який ставив своїм завданням перевірку окремих плантацій пальмової олії в Малайзії (штат Сабах) та Індонезії, - в результаті чого і була підтверджена ефективність нової технології. Ferrero використовувала досвід пілотного проекту, щоб оптимізувати взаємодію зі своїми постачальниками. Мета полягає в тому, щоб перевірити дотримання положень Хартії та оцінити дії, спрямовані на трансформацію галузі пальмової олії і дотримання прав дрібних фермерів на підвищення свого рівня життя.

На думку Марко Гонсалвеса, Ferrero's Chief Procurement & Hazelnut Company Officer, використання системи Starling надасть реальну підтримку компанії в реалізації її зобов'язання щодо викорінення вирубки лісів. "Ferrero веде послідовну роботу з тим, щоб забезпечити стійкий ланцюжок поставок пальмової олії, який виключає вирубку лісів і будь-які форми експлуатації. Ми використовуємо інноваційні рішення, здатні підтримати наші зобов'язання. Starling пропонує сучасну технологію, що дозволяє нам якісно відстежувати потенційні зміни в землекористуванні протягом всього нашого ланцюжка поставок, і в разі необхідності вживати відповідні заходи", - зазначив пан Гонсалвес. "Ми незмінно дотримуємося нашого зобов'язанням закуповувати пальмову олію, яка на 100% сертифікована відповідно до стандартів RSPO як сегрегована (SG) і простежується, і впевнені, що цей інструмент перевірки підтримає наші зусилля щодо забезпечення сталого ланцюжка поставок пальмової олії".

Генеральний директор Earthworm Foundation Бастьєн Саше вітає цей крок. "Ferrero є однією з перших компаній, яка впровадила супутниковий моніторинг протягом всього ланцюжка поставок пальмової олії. Цим кроком компанія підкріплює свої зобов'язання, спрямовані проти вирубки лісів, а також демонструє новий стандарт для галузі в області прозорості та підзвітності. Важливо розуміти, що збезлісення - це глобальна проблема і спільна відповідальність всіх учасників ланцюжка поставок. Жодна компанія не може впоратися із збезлісенням поодинці. Щоб прискорити боротьбу із збезлісенням, всі учасники ринку повинні включатися в роботу, системно і послідовно впроваджувати моніторинг і перевірку - для більшої простежуваності і контролю. Саме їх колективна відповідальність і скоординовані дії є ключем до успішної трансформації галузі", - сказав Бастьєн Саше.

Франсуа Ломбард, Director of Intelligence Business підрозділу Airbus Defence and Space, уточнює: "Щоб забезпечити повний і точний моніторинг вирубки лісів у необхідному масштабі і з необхідною регулярністю, нам довелося розробити дуже нестандартний підхід, що поєднує в собі кращі з наших супутникових знімків спостереження Землі та нашу аналітику наземного покриву, здійснювану на основі штучного інтелекту. Таким чином, наше рішення з використанням Starling може гарантувати унікальну, надійну та ефективну службу моніторингу для перевірки і активної роботи за зобов'язаннями, спрямованим на недопущення вирубки лісів".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram