Ferrero з радістю оголошує про початок свого партнерства з Sourcemap, провідним постачальником рішень для картування, простежуваності і прозорості ланцюжків поставок компаній, зайнятих в самих різних областях.

Компанія Ferrero націлена на забезпечення повної простежуваності своїх лісових горіхів. Сучасна технологія Sourcemap надає комплексну платформу для візуалізації ланцюжків поставок і підвищення простежуваності, що допоможе компанії досягти більшої прозорості в роботі з постачальниками. Завдяки платформі Sourcemap Ferrero отримає можливість збирати ключові дані про соціальні та сільськогосподарські практики, перевіряти ланцюжок створення вартості за допомогою науки про дані і забезпечувати постійне покращення свого ланцюжка поставок.

Більша частина світових ланцюжків поставок продовольства, включаючи і глобальні ланцюжки поставок Ferrero, стикається з одними і тими ж проблемами. У ланцюжку поставок лісових горіхів є свої специфічні складнощі. Досить сказати, що тільки в Туреччині в даний час налічується близько 470 000 офіційно зареєстрованих фермерів, які вирощують лісовий горіх. Використання найбільш передових технологій для простежуваності ще більше зміцнить систему управління, а також пом'якшить тимчасовий вплив пандемії Covid-19 на прогрес Ferrero в цьому напрямку.

"Ми дуже раді внести свій вклад у підвищення простежуваності ланцюжка створення вартості лісових горіхів Ferrero, з метою гарантувати дотримання соціальних стандартів і відповідність наших лісових горіхів суворим вимогам якості", - говорить Леонардо Бонанні, засновник і генеральний директор Sourcemap.

"Ferrero прагне стати драйвером сектору лісових горіхів, який створює цінність для всіх. Соціальна та екологічна якість закуповуваної нами сировини дуже важлива для Ferrero. У нещодавно опублікованій Хартії по лісових горіхах викладені наші зобов'язання в цій галузі; в основі цих зобов'язань лежить безперервне вдосконалення підходів до вирішення ключових проблем сектора. Наше партнерство з Sourcemap є важливим будівельним блоком для досягнення більшої прозорості постачальників і підвищення якості сировини", - відзначає Марко Гонсалвес, Ferrero Chief Procurement & Hazelnut Company Officer.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram