Компанія Ferrero із задоволенням повідомляє про значний прогрес, досягнутий в реалізації плану дій щодо захисту і відновлення лісів в Кот-д'Івуарі та Гані в рамках ініціативи Cocoa & Forest Initiative (CFI) - партнерства між двома урядами та компаніями, метою якого є припинення збезлісення в секторі какао.

Наші перші звіти про хід робіт в Кот-д'Івуар і Гані показують багатообіцяючі результати відповідно до плану дій (доступні за посиланням: actionplanwereleasedlastyear), який ми опублікували в минулому році: в ньому перераховані всі заходи, які ми маємо намір здійснити до 2022 року для захисту і відновлення лісів в секторі, зайнятому вирощуванням какао.

Ми можемо з упевненістю сказати, що знаходимося на вірному шляху і навіть випереджаємо графік досягнення наших цільових показників CFI на 2022 рік. По більш ніж 30% наших показників CFI ми вже близькі до досягнення або навіть перевищили встановлені цілі на 2022 рік. Такого значного прогресу ми змогли досягти завдяки довірчому партнерству з нашими постачальниками, яке триває вже багато років. Ми готові посилити свою роботу і ускладнити свої завдання, якщо це буде необхідно для послідовного досягнення нашої кінцевої мети.

Ми пишаємося роботою, виконаною протягом цього першого року. Це мотивує нас і далі з такою ж самовіддачею працювати в рамках цієї колективної ініціативи, намагаючись вкласти свій внесок у досягнення спільної мети - припинення збезлісення в секторі какао.

За перший рік роботи компанія Ferrero продемонструвала значний прогрес, особливо за такими показниками:

- ми нанесли на карту понад 140 000 какао-ферм в обох країнах;

- за один рік ми розробили в цілому більше 15 000 гектарів агролісомеліорації какао в обох країнах;

- ми передали близько 500 000 багатоцільових дерев фермерам, щоб вони посадили їх на своїх фермах;

- ми навчили більше 90 000 фермерів і організацій кращим сільськогосподарським практикам і більше 32 000 фермерів в рамках Climate Smart Cocoa. *

Детальну інформацію про наші останні досягнення ви можете знайти у звітах нижче.

Ми також значно просунулися у нашому підході до вихідного сертифікованого, картографованого і відстежуваного какао.

- До кінця 2020 року все какао в нашому ланцюжку поставок буде надходити з екостійких джерел.

- До кінця 2020 року ми маємо намір забезпечити картографування всіх фермерів (на карті плантацій), що поставляють нам какао-боби. **

- До кінця 2020 року ми зобов'язуємося забезпечити сегрегування всіх какао-бобів з Гани і Кот-д'Івуару. ***

Ці основні заходи дозволяють нам не купувати ніяких какао-бобів з охоронних територій і надавати цілеспрямовану підтримку фермерам у прийнятті сільськогосподарських практик, які допомагають їм у життєзабезпеченні та сприяють бережному ставленню до навколишнього середовища. Ми запрошуємо вас ознайомитися з деякими історіями (stories) наших фермерів і партнерів, які показують, як конкретно впливає наша діяльність на життя місцевих громад і на навколишнє середовище.

"За допомогою ініціативи Cocoa & Forest ми вносимо серйозні довгострокові зміни в сектор какао. Ми, як сімейна компанія, дуже пишаємося тим, що робимо свій внесок в цю колективну ініціативу, - це повністю відповідає корпоративним зобов'язанням і цінностям Ferrero. Просуваючись вперед, компанія продовжить роботу по зміцненню своєї програми сталого розвитку какао з позитивним і довгостроковим впливом на ланцюжок створення вартості какао ", - говорить Марко Гонсалвес, Chief Procurement & Hazelnut Company Officer Групи Ferrero.

Відповідно до наших зобов'язань по CFI ми будемо щорічно звітувати про досягнуті результати роботи.

План дій Ferrero CFI вбудований в загальну стратегію сталого розвитку какао Ferrero, яку компанія в даний час оновлює, щоб визначити свій вектор розвитку в цьому напрямку. З більш детальною інформацією про програму Ferrero Farming Values Cocoa можна ознайомитися в щорічному звіті Ferrero про корпоративну соціальну відповідальність Ferrero’s annual Corporate Social Responsibility report (сторінки 128-143).

 CFI progress report for Côte d’Ivoire >

 CFI progress report for Ghana >

* Climate Smart Cocoa: ми навчаємо фермерів тому, як стати більш стійкими до наслідків змін клімату, таких як більш високі температури або інші екстремальні погодні явища, а також тому, як вирощування какао може сприяти зниженню викидів парникових газів.

** Ось як працює полігональне картографування і чому це важливо: спеціально навчені люди обходять ферму какао з відповідними технологічними пристроями, щоб зібрати кілька точок GPS, за допомогою яких вони можуть гранично точно визначити місце розташування ферми і виміряти її параметри. На основі цієї інформації можна потім перевірити, що ферма не розташована в лісі, який охороняється, і зробити більш точну оцінку загального обсягу виробництва конкретного фермера. Цей метод більш точний, ніж інші методи, які збирають тільки одну точку GPS ферми.

*** Сегрегація (або фізичне відстеження) означає, що сертифіковані какао-боби, які Ferrero поставляє зі своїх спеціалізованих фермерських груп, зберігаються окремо від несертифікованих какао-бобів - на всьому шляху від ферм до наших фабрик. Це є важливою відмінністю від інших стандартів відбору какао, таких як "баланс маси", при якому сертифіковані і несертифіковані какао-боби змішуються в ланцюжку постачання до фабрик, де виробляється кінцева продукція. До 2019 року вже 94% сертифікованих какао-бобів, що поставляються компанією Ferrero, були сегреговані.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram