Будь-які починання вимагають більших витрат сил та енергії, ніж для звичайних й повсякденних справ. Це ж стосується й вивчення англійської мови. Якщо на початку семестру ви ще повні мотивації та запалу, то через деякий час може з'явитися відчуття, що це все не ваше та з'являється лінь рухатися далі. Щоб цього не сталося, важливо ефективно налаштувати навчальний процес і слідувати простим правилам. Наприклад, в школі англійської P12 студентам пропонують зручний графік і гібридний підхід до навчання, щоб вчитися було комфортно та цікаво. Детальніше про доступні програми вивчення англійської тут.

Крім навчання на курсах важливо самостійно покращувати іноземну. Раніше ми ділилися методами й підходами для ефективного вивчення англійської, сьогодні розберемося як не втратити мотивацію на самому початку навчання.

Ефективне вивчення англійської: як не закинути навчання в новому семестрі

Ми пропонуємо 5 простих порад, які допоможуть розібратися з особистою мотивацією і налаштувати процес ефективного вивчення англійської:

1. Відповісти на питання "навіщо?"

Щоб довго підтримувати інтерес до вивчення мови, необхідно розібратися з власною мотивацією. Навіщо вам необхідна англійська, що ви отримаєте, якщо будете добре її знати, як швидко її потрібно вивчити та інше. Задайте собі ці питання, розберіться зі своїми бажаннями. Згадайте, що вас заряджає і мотивує найбільше і використовуйте це в навчальному процесі.

2. Об'єктивно розподіліть навантаження

Не звалюйте на себе усе і відразу. Складіть для себе комфортний графік навчання з урахуванням своєї зайнятості, способу життя і потреби у вивченні мови. Щоб навчання було ефективним, організуйте навчальний процес так, щоб вистачало часу на курси і самостійне поліпшення іноземної.

3. Будьте послідовними

Не женіться за швидкими результатами. Не варто пропускати і перестрибувати через теми. Це як в школі - то, що пропустили в 5-му класі наздожене вас в 11-м.

4. Повне занурення в англомовне середовище

Як вже зазначалося вище, важливо не тільки займатися на курсах, але і поза занять. Це не обов'язково повинні бути класичні уроки, домашні завдання або годинні ролики з правилами граматики. Головне регулярна практика мови - формат вибирати вам. Короткі ролики, шоу, пісні, фільми, серіали, інтерактивні вправи, подкасти - сучасні технології дозволяють різноманітно і ефективно займатися в позаурочний час.

5.  Урізноманітніть навчання

Великий вибір тематичних заходів дозволяє урізноманітнити навчання на курсах розмовними клубами, тренінгами, вечірками, квестами та іншими активностями, де можна одночасно покращити англійську і цікаво провести час.

Ці правила не є обов'язковою умовою ефективного навчання - все залежить від вас і ваших потреб. Візьміть їх собі за основу і складіть для себе максимально комфортний процес навчання.