Чорна п'ятниця — день полювання за вигідними знижками і пропозиціями. Досвідчені покупці намагаються відмовитися від нових придбань в листопаді, щоб раціонально розподілити фінанси і замовити все, що потрібно під час головної розпродажі року. Але щоб очікування повністю виправдалися, варто вивчити поширені міфи і докладніше дізнатися про майбутнє свято покупок.

Чорна п'ятниця — це черги

Одночасно, правда і міф. Дійсно, в цей день складно швидко зробити покупку, адже торгові центри заповнені покупцями, які шукають великі знижки на чорну п'ятницю. Але з урахуванням коронакризи, який зачепив всі сфери, краще в цей день залишитися вдома, віддавши перевагу інтернет-магазинам. Онлайн покупки:

  • зручні. Є можливість спокійно вибрати, вивчити відгуки, порівняти ціни;
  • безпечні. Не доведеться зіткнутися з великою кількістю людей в закритому приміщенні торгової точки;
  • вигідні. Крім економії за рахунок акцій і знижок, які подарує Чорна п'ятниця в Києві, покупців чекає приємний кешбек за вчинені покупки.

Щоб не пропустити найвигідніші пропозиції, варто заздалегідь підписатися на інформаційні розсилки великих торгових мереж — це може допомогти отримати додаткову знижку або в числі перших дізнатися про товари дня, які доступні на спеціальних умовах.

В чорну п'ятницю розпродають неактуальні товари

На зорі появи цього свята в Україні, багато торгових точок саме так і робили. Розпродаж на чорну п'ятницю була умовною — ціни знижувалися до мінімуму, але лише, щоб швидко розпродати продукцію, яка давно займає місце на складських полицях.

Але такий підхід давно втратив свою актуальність — конкуренція зростає, а тому магазини зацікавлені в активному залученні клієнтів, змагаючись один з одним за найбільш лояльні та вигідні пропозиції.

Перед великим розпродажем завищують ціни

Перехід в онлайн дозволив створити комфортні умови для покупців, яким не доведеться годинами чекати під магазином, а також витримувати бої за товар, який сподобався — саме такою завжди була чорна п'ятниця в листопаді. А головне, віддаючи перевагу інтернет майданчикам, можна захистити себе від обману:

  • заздалегідь скласти список покупок;
  • моніторити ціни за тиждень до майбутньої події;
  • оперативно підібрати заміну при відсутності бажаної продукції в продажу, або при наявності великої знижки на аналогічні вироби.

Згідно зі статистикою, саме в листопаді відбувається п'ята частина всіх покупок за рік. Black friday 2020 починається вже скоро, обіцяючи стати самим «продаваним» днем, адже з урахуванням численних обмежень, які приніс рік, що минає, хочеться наповнити життя святом і приємними подіями, порадувавши себе довгоочікуваними придбаннями: побутова або комп'ютерна техніка, смартфони або інші всілякі гаджети. До того ж, чорна п'ятниця в Україні — відмінний привід поповнити запаси новорічних подарунків для рідних і близьких.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram