false

Сьогодні існує 6 поколінь газового обладнання для автомобілів. Перші 2 виділяються на тлі інших тим, що вони можуть бути встановлені тільки на авто з карбюраторним уприскуванням. ГБО 3 покоління можна вважати перехідним. Останні 3 можуть встановлюватися на автомобілях з інжектором. Однак найкращим варіантом для авто, оснащеного інжектором, є газобалонне обладнання 4 покоління, ціна якого прийнятна, а переваг багато. Більш того, попередники 4 версії вже сильно застаріли, оскільки там використовуються механічні форсунки. У сучасних агрегатах ви можете зустріти тільки електромагнітні форсунки.

Переваги ГБО 4 покоління

Існує безліч причин для монтажу газового оснащення, і ось деякі з них:

  1. Через те, що відбувається перехід з бензину на газ, ви відчуєте значну економію грошей. Навіть незважаючи на те, що потужність авто після такого переходу зменшиться, турбуватися все одно не варто, адже зниження йде максимум на 5%. Але, якщо якісно налаштувати систему, то помітити різницю буде дуже важко.
  2. Ви забудете про таке явище, як постійні хлопки глушника під час роботи мотора.
  3. Ніяких обмежень на використання немає. Ви можете монтувати систему на будь-який автомашині, оснащеної інжектором. При цьому сам монтаж вкрай простий і не займе багато часу.
  4. Управління системою автоматизовано. Водієві навіть нічого не потрібно робити для нормальної роботи обладнання.
false

Яке паливо використовується

Для ГБО 4 використовується або стиснутий, або зріджений газ. Але найчастіше в обладнанні знаходить застосування суміш пропану і бутану. Вона виділяється тим, що є органічною сполукою, яка не володіє запахом.

Переключення з бензину на газ

Газобалонне обладнання 4 покоління запускається тільки тоді, коли двигун досяг заздалегідь встановленого числа обертів. Якщо ж ви хочете переключитися прямо під час стоянки, то це теж можливо. Для цього мотор повинен нагрітися до певної температури. Якщо ви хочете дуже просто перемикатися між різними режимами роботи, то вам підійде сенсорний перемикач, який вам встановлять при зверненні в сервіс "Час газу".

Всю необхідну інформацію про режим роботи системи ви можете подивитися на індикаторі. Якщо раптом балон закінчиться, то ви все одно зможете продовжити рух, адже ГБО самостійно переключиться на роботу від бензину.

ГБО 4 вирішує відразу кілька проблем. В цілому, це практичний елемент, який повинен бути встановлений в кожному авто з інжектором. Щоб отримати максимальний ефект від використання, звертайтеся в перевірений сервісний центр з гарантійним обслуговуванням.