этот материал доступен на русском

Чому вам вигідно встановити безчіпову прошивку на принтер

13:17, 03 червня 2020
Вікно
122 0

Не всі користувачі добре знайомі з програмним забезпеченням такого плану. Якщо описати ситуацію в двох словах, то даний вид прошивки робить доступним легальне використання сумісних витратних матеріалів.

Не всі користувачі добре знайомі з програмним забезпеченням такого плану. Якщо описати ситуацію в двох словах, то даний вид прошивки робить доступним легальне використання сумісних витратних матеріалів. Оригінальне програмне забезпечення, у в свою чергу, направлено на одноразові картриджі від виробника. Останні не тільки мають високу ціну, але і не завжди дозволяють використовувати чорнило до останньої краплі.

З огляду на те, що в ПП встановлено обмеження у вигляді створення певної кількості відбитків, робота принтера блокується після певного ліміту. При цьому кількість попередньо розрахованих виробником примірників відрізняється від того, який користувач отримує насправді. З урахуванням цього факту користувач відчуває незручності:

  • пристрій може припинити роботу в найбільш невідповідний момент;
  • залишки чорнила в картриджі просто доведеться викинути;
  • ситуацію може вирішити лише процедура обнулення або покупка нового комплекту оригінальних картриджів.

Як можна вирішити проблему?

Користувачі вдаються до зміни конструкції принтера, використовують ПЗ з неперевірених джерел або намагаються перетворити одноразові картриджі в багаторазові. Такий підхід може призвести до поломки друкувального пристрою або його виходу з ладу. Перевіреним, безпечним і ефективним варіантом є безчіпова прошивка принтера від надійних розробників. Вона просто встановлюється, передбачена в різних версіях для різних ПП, а також не впливає на швидкість роботи пристрою. При цьому користувачеві необхідно самостійно контролювати обсяг чорнила в системі, а також своєчасно проводити заправку. В іншому випадку друк без фарби може призвести до появи повітряних пробок і необхідності відправляти техніку в сервісний центр.

false

Безчіпові МФУ з лінійки Epson Expression Home

З огляду на популярність даної серії багатофункціональних пристроїв, у багатьох користувачів саме такі МФУ. Їх відмінність у вигідному друку, простій схемі управління і базовому наборі необхідних функцій. При цьому принтери з чіпами вимагають заміни чіпів на актуальні. В даному випадку при покупці МФУ 3 або 5 років тому актуальні моделі знайти не так просто. Виходом із ситуації буде установка безчіпового ПЗ, яке дає можливість застосовувати ПЗК і СНПЧ. Останні, в свою чергу, дають можливість в 20-30 разів заощаджувати на собівартості відбитку.

Робота з пристроями з серії Epson WorkForce

Наприклад, моделі WF 7210/7710/7720 з чіпованих СНПЧ також передбачають і автоматичне прокачування чорнила через памперс. Дана процедура має на увазі витрату по 1 мл фарби з кожного картриджа, що в загальному обсязі призводить до марної витрати чорнила. Крім того, памперс заповнюється швидше, що також прискорює необхідність його заміни. Якщо говорити про безчіпові технології, то автоматичне прочищення вона не передбачає.

Користувачі ПП WF-C5790, WF-C5710, WF-C5290, WF-C5210, своєю чергою, скаржаться на високу собівартість оригінальних картриджів. Експлуатація принтера виходить настільки дорогою, що набагато вигідніше звернутися до послуг копіцентрів або фотостудій. В такому випадку також вирішенням проблеми стане безчіпова прошивка для серії workforce, з якої можна безперешкодно використовувати ПЗК і СНПЧ.

Такий вид програмного забезпечення значно спрощує взаємодію з принтером. Прошивка швидко і просто встановлюється, а також при необхідності може бути відновлена з використанням отриманого при покупці ключа.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter